Прибирання території с. Пилипче

17 березня 2017 року на території села Пилипче відбувся суботник. За планом прибирання розпочали з центру села, а саме - з території дитячого майданчика біля церкви, далі окультурили територію біля пам’ятника ВВВ і центральну дорогу від школи до ставка. На зазначених територіях проводили вигрібання залишкового минулорічного листя та його вивіз.

На прохання сільського голови про приєднання до проведення суботника відгукнулись майже  всі обслуговуючі органи села. А саме були присутні всі працівники сільської ради, соціальний працівник Грітченко Лена, завідувач поштового відділення Костюк Наталя, всі працівники будинку культури та працівниця ФАПу, а саме Мазур Галина.

За проведення суботника відповідав і проводив сільський голова Мірошніченко А.В.

Директор будинку культури с. Пилипче, Козаченко Ю.В.