«Творчий старт» молодих виконавців пройшов у Баришівському районному будинку культури

18 березня 2017 року в Баришівському районному будинку культури пройшов відкритий Всеукраїнський кастинг-проект молодих виконавців «Творчий старт-2017». Організатором проекту виступив продюсерський центр ТОВ «Творчий старт» за підтримки Міністерства культури України, а співорганізатором - відділ культури Баришівської райдержадміністрації.

Метою кастинг-проекту є підтримка талановитої молоді у кожному регіоні України; відкриття нових зірок української естради та популяризація національних творчих здобутків;  підтримка та розвиток сучасної української пісні; популяризація української мови; надання молодим виконавцям можливості для самореалізації; організація Всеукраїнського туру «Творчий старт 2017», в якому візьмуть участь переможці проекту.

Оцінювало конкурсантів журі:  генеральний продюсер, композитор ТОВ «Творчий старт», голова журі Ю.Трохименко, голова Департаменту по зв’язкам з молоддю М.Трохименко, продюсер ТОВ «Творчий старт» В.Майоров, фахівець зі сценічної майстерності К.Брун.

У першому турі кастингу взяли участь 21 учасник з різних населених пунктів Баришівського району, представивши на розгляд журі по 1 конкурсній пісні. Серед виконуваних пісень були представлені авторські, іноземні та українські пісні, напрямки реп і рок.

За результатами першого туру обрали 6-х півфіналістів. Серед них В.Кулик і К.Бобровська (смт Баришівка) К.Гребеннікова і О.Федоренко (с. Корніївка), М.Коба (с. Коржі), дует «Мальви» у складі Д.Миниці та І.Міщерякової (с. Бзів).

Перемогу здобула студентка Київського коледжу культури і мистецтв - К.Гребеннікова, яка отримала можливість записати пісню та відео-кліп на студії звукозапису «Творчий старт». М.Коба (с. Коржі) була запрошена на студію звукозапису «Творчий старт» (м. Київ) для подальшої творчої співпраці.

Дипломом «За професійне виконання» та подякою «За підтримку талановитої молоді та сприяння у проведенні проекту «Творчий старт-2017»» відзначений директор районного будинку культури В.Кулик.

У номінації «За оригінальність виконання» дипломом нагороджений гурт «4MARTIANS» (смт Баришівка).

Дипломами «Надія «Творчий старт-2017» нагороджені: Л.Шкурпат, К.Бобровська (смт Баришівка), дует «Мальви» (с. Бзів), Є.Шендрик (с. Яблуневе), О.Федоренко   (с. Корніївка), Ю.Акіменко (с. Селичівка), Г.Присакарь (с. Лехнівка).

«Творчий старт» продовжує пошук талантів, і наступний кастинг пройде у м. Ржищів.

Головний спеціаліст відділу культури Баришівської райдержадміністрації Н.В.Кулик