Про проведення заходу 15.03.2017

Одним із стабільних напрямів співпраці Баришівського районного центру зайнятості з підприємствами, установами, в першу чергу з органами місцевого самоврядування є організація тимчасової зайнятості населення - громадські та інші роботи тимчасового характеру.

Громадські та інші роботи тимчасового характеру - це загальнодоступні види некваліфікованих робіт, а також кваліфіковані роботи, що організовуються з метою надання додаткової соціальної підтримки і забезпечення тимчасової зайнятості громадянам, які шукають роботу. Завдяки участі у громадських і інших роботах тимчасового характеру безробітні можуть відновити трудові навички, отримати відповідний заробіток, а іноді - постійну роботу.

З метою ознайомлення безробітних із цією послугою 15.03.2017р. Баришівським районним центром зайнятості проведено профінформаційний семінар з орієнтації на тимчасові та громадські роботи. У семінарі взяли участь 27 безробітних громадян. На семінарі безробітні детально ознайомилися із порядком організації громадських та  інших робіт тимчасового характеру, зокрема оплатою праці, соціальних гарантіях громадян, які беруть у них участь. Фахівець служби зайнятості  розповіла про підприємства, які заключили договори із Баришівським районним центром зайнятості про проведення громадських і інших робіт тимчасового характеру (Волошинівська сільська рада, ТОВ «Агропромислові ресурси», ПАТ «Молнія», Веселинівська сільська рада, тощо). Вона наголосила, що трудові навички, набуті безробітними під час виконання  робіт, особливо на підприємствах, допомогли б їм у майбутньому знайти постійну роботу. Все частіше роботодавці звертаються до служби зайнятості для організації подібних робіт на їх підприємствах. Всі ці фактори говорять про зростання престижу  та збільшення попиту на ці роботи.

Слухачі погодились, що участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру – це взаємовигідна співпраця державної служби зайнятості з підприємствами, установами, організаціями, передусім соціальної сфери та виявили бажання працювати на таких роботах в населених пунктах за місцем проживання, так як ці роботи дають позитивний результат як для безробітних так і для населених пунктів, в котрих вони проживають.

Директор-голова комісії з припинення юридичної особи В.В. Балан