Гуманітарна сфера

Баришівські театрали на столичній сцені

13 листопада 2016 року НароднийаматорськийтеатральнийколективБаришівського РБК «БАНТ» виступив на сцені Київської академічної майстерні театрального мистецтва «Сузір’я». Таку можливість юні артисти отримали завдяки участі у IVФестивалі витончених мистецтв «Амплуа». 

Актори проводили читання фарсу «Гібридний суд» Костянтина Солов’єнка. До речі, автор був у залі й під час «круглого столу» подякував театральному колективу за вдале сценічне втілення його твору і висловив надію на подальшу співпрацю.

Юні театрали отримали можливість за один день взяти участь у майстер-класі від київського режисера, актора й драматурга Олександра Вітра, побачити декілька ескізних вистав за творами сучасних драматургів та познайомитися з відомими театральними  діячами.

З яскравими враженнями та новим дипломом артисти повернулись додому. А фестиваль триває. Цьогоріч фестивальні заходи, які включають вистави, професійні читання, майстер-класи, відеопокази й творчі зустрічі, проходитимуть з 11 по 18 листопада у трьох містах: Києві, Запоріжжі та Одесі. Тож, приєднуйтесь до витонченого мистецтва!

 

Длугунович Альона, керівник Народного аматорського  театрального колективу РБК