Гуманітарна сфера

Осінній «Книгодар» Баришівській ЦБС

Осінь – пора щедра на подарунки. В останній день жовтня бібліотеки Баришівського району отримали в подарунок біля 300 книг. У приміщенні Баришівської бібліотеки для дорослих керівник Академії творчості “Амплуа” Тетяна Щастіна передала їх директору ЦБС Галині Василівні Пацаловській. 

Акція відбулася в рамках соціального проекту “Книгодар”, ініційованого та організованого Академією творчості “Амплуа” та київським театром-студією “МІСТ” за підтримки Києво-Могилянського театрального центру  “Пасіка”. 

Проект стартував ще влітку. Кияни охоче дарували книги із домашніх бібліотек. Серед зібраного є словники, посібники з комп’ютерних програм, художня література, дитячі казки, езотерика і психологія.

Г.В.Пацаловська пообіцяла, що найближчим часом книги будуть розподілені по сільським бібліотекам, де зможуть знайти свого вдячного читача.

Організатори проекту запевняють, що в разі отримання заявок від сільських бібліотек вони готові зібрати та подарувати їм ще багато книг. Перший крок у цьому напрямку вже зроблено.

 

Длугунович Альона, керівник народного аматорського  театрального колективу РБК