Гуманітарна сфера

Випускний у дитячому садочку «Промінь»

Ось і виросли малюки, ще недавно вчилися ходити, говорити. Здається, тільки вчора вони прийшли перший раз з мамами за ручку в наш дитячий заклад – і вже прийшла пора сказати прощальні слова дитячому садку. Настав цей довгоочікуваний день – випускний – перший крок дитини у доросле життя. Попереду школа – шкільні радості, шкільні товариші, перерви, дзвінки. Перші труднощі, відповіді біля дошки, оцінки і домашні завдання… 

Святково прибраний музичний зал у дитячому садочку «Промінь». Все навколо прикрашено кольоровими кульками. Весело всміхається травень.
Під звуки музики і оплески батьків виходять самі винуватці свята - випускники. На дітей чекала зустріч з казковими героями: Пізнайком, Королевою часу. В продовж свята діти багато співали, танцювали, особливо зворушливими були таночки батьків з донечками та матусь з синами. Випускники дякували своїм вихователям, нянечкам всьому персоналу дошкільного закладу, які так дбайливо про них піклувалися.
Наприкінці урочистої частини на дітей чекав приємний сюрприз – дипломи випускників дитячого садка та подарунки на згадку про щасливі роки які діти провели в закладі. Кожен з батьків з гордістю дивився на свою дитину, яка так скоро встигла вирости.

Привітала майбутніх першокласників начальник управління освіти,  молоді та спорту Баришівської РДА Надія Михайлівна Слухай.

- Дорогі діти, в добру путь і в добрий час, і нехай дорога до нових відкриттів стелиться вам вишитим маминим рушником! Не забувайте свій садок дитячий, бо ми вас завжди будем пам’ятати! Тож побажаємо іще раз – в добру путь, і в добрий час! – з такими теплими словами звернулася Надія Михайлівна Слухай до випускників.

Слова подяки також були адресовані завідуючій дошкільним садочком «Промінь» Білоус Лесі Миколаївні, вихователям – Васильчук Інні Миколаївні, Бартош Валентині Миколаївні, Хмарук Тетяні Володимирівні та помічникам вихователя Плохотнюк Аллі Григорівні, Сілаєвій Людмилі Миколаївні, Круковець Ларисі Миколаївні. Звучать перші акорди прощального вальсу. Перший дорослий бал, коли дівчатка - як наречені у святкових сукнях разом із галантними кавалерами танцюють свій перший у житті - і водночас прощальний вальс у дитячому садочку.

Колектив дошкільного закладу «Промінь» вірить, що добрі спогади про дитяче дошкільне життя діти з любов’ю пронесуть з собою через усе життя. 

 

Завідувач ДНЗ «Промінь»   Л.М. Білоус