Гуманітарна сфера

Робоча зустріч з представниками Патрульної поліції м. Бориспіль

22.06.17 директор Баришівськогорайонного центру зайнятості провів робочу зустріч з представниками Патрульної поліції м. Бориспіль та безробітними віком від 20 до 35 років. Метою зустрічі  є значна потреба у наборі молодих кадрів для служби в поліції.  Представники роботодавця презентували переваги служби в поліції для молоді, підтвердили її значимість та суспільну користь. Учасникам зустрічі були роздані інформаційні матеріали із посиланням приєднатись до команди, яка готова віддано служити людям.

Детальну інформацію можна отримати на сайті patrol.police.gov.ua/jobsта за телефоном +38 044 390 65 00

 

Ременюк Світлана Юріївна провідний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку Баришівського районного центру зайнятості

Відзначення Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

На виконання телефонограми Київської обласної державної адміністрації від 15.06.2017 №291 «Про відзначення Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні, із метою вшанування загиблих під час Другої світової війни 1939-1945 років, увічнення безсмертного подвигу народу та у зв’язку з відзначенням пам’яті жертв війни в Україні у Лукашівському НВК проведено:

  • покладання квітів до меморіалу загиблих односельців;
  • проходить упорядкування меморіалу;
  • із ваихованцями пришкільного табору проведена бесіда про село у роки війни, доля односельців;
  • приспущено Державний Прапор України;
  • обмежено проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань;
  • на сайті НВК розміщено матеріали, пов’язані  із відзначенням Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

 

Директор НВК   О.П.Руденко

 

Відзначення 22 червня 2017 року Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Страшне слово "війна" увірвалося в життя людей. Затамувавши подих, слухали вони урядове повідомлення про напад фашистської Німеччини. Важко передати, якою трагедією для них був перший день війни. Усіх охопило пронизливо-щемливе почуття тривоги за свою Вітчизну, за життя рідних і близьких, над якими нависла смертельна небезпека. Але і в ті червневі дні всі вірили, що ворог буде розбитий, а перемога буде за нами. І ця віра в перемогу тоді, стала яскравим прикладом героїзму сьогодні.

А ми, українці, маємо вірити в те, що війна на Сході України залишиться серцях мільйонів людей лише гірким спогадом.

З метою належного відзначення 22 червня 2017 року Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні в нашій школі ( при шкільному таборі «Діамант» ) було проведено шкільну лінійку.  На неї було запрошено вчителя історії та правознавства Лепеху Т.П., котра поділилася з дітьми з маловідомими ще фактами щодо даних подій.

По закінченні лінійки учні зі скорботою в очах відправились до Братської могили, яка знаходиться на території села, щоб покласти квіти та хвилиною мовчання вшанувати полеглих односельчан.

Надуда Т.В., шкільний бібліотекар, організувала виставку - пам'ять "Як довго ця війна тривала…», на якій  представлено чимало цікавих матеріалів, книг, публіцистичних роздумів, фотоальбомів. Зокрема, такі видання як альманахи "Пам'ять серця", збірник матеріалів Всеукраїнської наукової конференції "Друга світова війна і доля народів України", книги "Україна у полум'ї війни. 1941-1945", "Герої визволення України", фотоальбоми "Вікопомний подвиг. Україна у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років", "Миттєвості війни" та багато інших.

Сьогодні вже мало залишилося у живих тих, хто зі зброєю у руках захищав тоді нашу країну. З кожним роком їх невблаганно стає все менше і менше. Та всі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у вдячній пам'яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління в покоління. І ми-учнівський та педагогічний колективи - подбаємо про це.

 

Директор школи О.М.Шендрик

Заступник директора з  навчально-виховної  роботи Н.П.Гресько

Інформація про відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні Сезенківський НВК

22 червня 2017 року у Сезенківському НВК відзначали День скорботи і вшановували пам'ять жертв війни в Україні.

Із метою вшанування загиблих під час Другої світової війни 1939-1945 років, увічнення безсмертного подвигу народу у НВК відбулися такі заходи:

- лінійка пам'яті «Ніхто не забутий, ніщо не забуте»;

- покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам;

- приспущення Державного Прапора України;

- екскурсія до краєзнавчої кімнати НВК.

 

Директор НВК  Л.М. Постолюк

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Усе далі відходять у минуле грізні роки Другої світової війни. Але не згасає пам'ять про тих, хто поклав на вівтар Перемоги своє життя. Той, хто пережив цю війну, ніколи не зможе про неї забути. І молоде покоління, яке народилося вже після тих подій, повинні завжди зберігати пам'ять про ту страшну війну.

22 червня 2017 року в День скорботи і вшанування загиблих під час Другої світової війни 1039 – 1945 рр. увічнення безсмертного подвигу народу для вихованців пришкільного табору «Веселка» цей день став «Днем патріотизму». Діти поклали квіти до Братської могили та здійснили прибирання навколишньої території.

Також учні підготували розповіді про своїх прадідів та подвиги під час війни, принесли їх фотографії та нагороди.

Вихованці взяли участь у вікторині «Що ти знаєш про свою державу» в ході якої показали свої знання з історії України.

Закінчився «День патріотизму» відвіданням шкільної музейної кімнати, де учні познайомилися з матеріалами, що розповідають про участь односельчан у Другій світовій війні.

 

Директор школи   Л. Ф. Прокопець

Ніхто не забутий! Ніщо не забуте!

Ніхто не забутий! Ніщо не забуте! Так ми говоримо своїм дітям. Ми стали передавати це з покоління в покоління. Ми закріпили цю пам’ятну дату в наших серцях. Вона є в наших національних календарях, 22-е червня відзначається  як «День всенародної пам’яті жертв Великої Вітчизняної війни». Щороку український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

З  метою вшанування загиблих під час Другої світової війни 1939-1945 років, увічнення безсмертного подвигу народу та у зв’язку з відзначенням пам’яті жертв війни в Україні вихованці пришкільного табору «Веселка»,разом з вихователями вшанували загиблих односельців, поклали квіти до пам’ятника загиблим у Другій світовій війні.

Вихователі розповіли вихованцям про  події, які відбувалися в Україні у 1941-1944 роках.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

 

Оксана Чихман

Вшанували пам’ять жертв Другої світової війни

22 червня 2017року у с. Борщів Баришівського району біля пам’ятника «Атакуючому солдату» відбувся мітинг-реквієм приурочений Дню  скорботи і вшануванню пам’яті жертв війни в Україні.

На мітингу-реквієму були присутні виконуючий обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнко, заступник голови районної ради С.І. Богдан, заступник голови райдержадміністрації Ф.В. Маренич, керівник апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, керуюча справами апарату районної ради О.М. Нестерова, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ і організацій району, представники громадських організацій, представники ЗМІ.

Хвилиною мовчання було вшановано тих, хто пожертвував власним життям заради мирного майбутнього і поклали квіти до пам’ятника «Атакуючому солдату».

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка

Інформація щодо відзначення 22 червня 2017 року Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

У пришкільному таборі з денним перебуванням «Сонечко» при Рудницькому НВК проведено інформаційну годину «Пам’ятаємо тих, хто пройшов крізь вогонь». Вихователі розповіли учням, що 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців, коли німецька армія вторглася на територію СРСР/УРСР,став в Україні історичним днем глибокої скорботи.

Нині наш обов’язок — оберігати спокій і злагоду в нашій суверенній незалежній Україні задля майбутнього народу, задля світлої пам’яті тих, хто ціною свого життя боровся і нині бореться за рідну землю.

Вихованці пришкільного табору вшанували загиблих, поклавши квіти до місцевого пам’ятника загиблим у Великій Вітчизняній війні та до меморіальної дошки пам’яті В.Бондаря.

 

Заступник директора з НВР  Т.О. Прокопенко

Pizza Party

Кожен з нас хоча б раз у житті пробував піцу. Для когось така страва стала справжнім задоволенням, для когось - можливістю перекусити, а хтось любить перетворювати приготування піци в справжнє мистецтво. Не дивно, адже насправді існує більше 200 рецептів цієї, здавалося б, нехитрої страви.

Учасники мовного загону «Butterfly» пришкільного табору «Ромашка», що працює при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського, сьогодні перетворилися у справжніх піцайоло - кухарів, що готують піцу.

Спочатку діти повторили назви основних інгредієнтів, що входять до складу страви, розв’язали кросворди «Кухня», дівчатка поділилися сімейними рецептами піци.

Хлопці ознайомили із  підібраною інформацією про історію виникнення  страви. Про те, що піца — одна серед найпопулярніших страв у світі. Найвищий рівень її споживання зафіксовано у США. Дізналися, що у Неаполі працює спеціалізований Університет піци. Сотні студентів із усього світу з'їжджаються сюди, аби потрапити на двомісячні курси мистецтва виготовлення піци.

А потім юні кулінари власноруч приготували смачнющу піцу, якою пригостили всіх.

 

Тренер мовної групи «Butterfly» пришкільного табору «Ромашка» Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського Полуцька Віта Володимирівна

Розваги під час канікул «Проведи літо з радістю»

Нарешті настали довгоочікувані літні канікули. Закінчився складний рік навчання та продзвонив останній дзвінок. За чарівною весною прийшло тепле та лагідне літо. Наступила пора відпочити і провести час з друзями та родиною. Діти Бзівського НВК з радістю відвідують шкільний дитячий  табір.

Робота будинку культури також введеться на радість дітям, для їх активного та веселого відпочинку. Працюють тенісна та шахматна секції. Продовжують свою роботу гурток «Умілі рученята» та любительське об’єднання «Люби книгу». Учасники хореографічного колективу «Веселка» проводять репетиції у підготовці до свята Івана Купала.

Працює для дітей відео зал, до уваги глядачів кінофільми та цікаві мультфільми. Колектив будинку культури та бібліотеки бажає всім дітям цікавого та активного відпочинку.

 

Директор БК с. Бзів, Соколан І.О.

Хто багато читає, той багато знає

« Хто багато читає, той багато знає» - під таким гаслом 21 червня пройшов день  у таборі відпочинку при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського.

Діти із загонів « Сонечко» та « Козачата» відвідали сільську бібліотеку, якою багато років завідує Марченко Марія Григорівна. Стараннями   бібліотекаря, зібрана та збережена цікава інформація та література.

Вона познайомила дітей із історією села Волошинівки.

Документи свідчать, що Волошинівка була козацьким селом. За переписом 1742 року, поселення складалося із 12 хат.

Село прославили односельці в роки ІІ Світової війни. Згадали героїв  – учасників АТО, які віддали своє життя за Україну. 

 І в мирний час волошинівчани  на полях і фермах прославляли своєю працею свій рідний край.

Наприкінці зустрічі була проведена цікава вікторина. Активні учасники вікторини отримали книжки в подарунок.

Діти дякували Марченко Марію Григорівну за змістовну і цікаву зустріч.

Із великим задоволенням діти продовжили   працювати в  гуртку  «Умілі ручки».

На занятті  дітлахи  проявляли  творчість, фантазію, працюючи з папером.

Аплікація «Чарівний птах» - творча робота вихованців табору.

 

Шостак Л. О., вихователь табору «Ромашка»  при Волошинівському НВК ім.. Р. Лужевського

Весела країна іменин

Кожен відзначає свій День народження. Приємно, коли нас вітають  рідні, близькі друзі, знайомі. Це день, коли кожен почуває себе радісним, очікує сюрпризів і несподіванок.

У таборі «Ромашка» традиційно щороку  відзначають  День іменинника.  Так і сьогодні, 19 червня, у програмі - «Весела країна іменин», вітали наших іменинників: Тоцького Юрія, Голікову Мирославу, Дмитренка Артема, Рахубу Кирила. Веселі конкурси та розваги  готували діти із загонів «Козачата» та «Посмішка» .
Лунали  найкращі побажання, вірші та пісні винуватцям свята. Всі вихованці  взяли активну участь у веселих конкурсах і розвагах. На завершення  свята на дітлахів чекав традиційний солодкий стіл.

 

Нестеренко І. В., начальник  табору «Ромашка» Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

Україна – країна щастя і добра

Сьогоднішній день у мовному загоні  «Butterfly» табору відпочинку «Ромашка» при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського  проходив під гаслом «ArtandCraft. Creative station. We are Ukrainians». Спочатку діти вирушили у віртуальну подорож визначними місцями Києва: побували біля Золотих Воріт, пройшлися бруківкою Андріївського узвозу, прогулялися Михайлівською та Софіївською площами, помилувалися архітектурними ансамблями Софіївського собору та Києво –Печерської Лаври, заглянули у її таємничі печери.

Потім відвідали типове сучасне українське село, відмітили переваги «зеленого туризму», запропонували туристичні маршрути рідною Волошинівкою. Шукали спільне та відмінне у житті сільського та міського населення України. Англійською мовою трохи незвично було слухати, як гід проводить екскурсію звичайною сільською садибою, так схожою на ту, в якій проживає більшість дітей.

Звичайно, не змогли не звернути своєї уваги і на події, що відбуваються у зоні АТО на Сході нашої країни. Ця спільна біда об’єднала весь народ. Діти запропонували виготовити листівки нашим мужнім Героям-захисникам, адже нині, як ніколи, солдатам потрібна наша підтримка, ми всі повинні об’єднатися заради перемоги.

 

Тренер мовного загону «Butterfly» Полуцька Віта Володимирівна

День гумору

Сьогодні в Паришківському пришкільному таборі « Вітрила» день Гумору -  день жартів та розіграшів.

Два загони змагались між собою в різних конкурсах та вікторинах  для підвищення усмішок та радості. Та в таких конкурсах не може бути переможених об'єднала всіх смачна, запашна КАША, смажена картопелька.

А наші щасливі дня в пришкільному таборі продовжуються…

 

Головний спеціаліст управління освіти,  молоді та спорту Баришівської РДА О.Л.Нитченко

Подорож до моря…

З метою забезпечення оздоровленням та відпочинком малечі службою у  справах дітей та сім’ї Баришівської райдержадміністрації було організовано та проведено роботу щодо поїздки двох груп дітей соціально-незахищених категорій в кількості 101-єї особи до курортної бази «Рассейка» Одеської області Татарбунарського району на 21 день 15 та 19 червня 2017 року комфортабельними автобусами.

Наразі сюди ж готується відправлення 03 липня 2017 року ще однієї групи дітей в кількості 52-ох осіб.

Поїздка відбулася також за допомоги голів селищної та сільських рад району, які не залишилися осторонь та підтримали фінансово сім’ї, які потребують особливої уваги та підтримки.

Переконані, що наші дітки отримають масу позитивних і незабутніх вражень, зміцнять своє здоров’я, знайдуть багато друзів, а можливо і перше кохання.

 

Т.С. Безпалюк, директор Баришівського районного Центру опіки дитини

Організована робота по залученню безробітних до тимчасових робіт на полях

Системне інформування роботодавців про надання послуг Службою зайнятості  в т.ч.  забезпечення  тимчасової зайнятості безробітних приносить позитивний результат. Так,  Баришівським РЦЗ організована робота по залученню безробітних до тимчасових робіт на полях ПАТ «УІФК-АГРО».  Протягом шести робочих днів 14 безробітних станом на 16 липня проводили прополку посівів зернової кукурудзи від бур'янів на полях товариства. Роботодавець  задоволений виконаною роботою, а безробітні умовами праці - підвезення до місця роботи, забезпечення гарячими обідами та гідною оплатою за виконану роботу.

 

Ременюк Світлана Юріївна провідний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку Баришівського районного центру зайнятості

«МИ- майбутнє Київщини», присвячене 85-річчю утворення Київщини

«МИ - майбутнє Київщини» під такою назвою площі біля будинку культури  с. Волошинівка пройшов захід, присвячений 85-річчю утворення Київщини. Тут зібралися учні Волошинівського НВК ім. Руслана Лужевського, що відвідують табір який діє при школі. Їх привітала сільський голова Макаренко Л.В. Завідуюча бібліотекою Марченко М.Г. провела огляд літератури«Імена, що прославили наш край».

Свою любов до рідної землі  діти висвітлили у своїх малюнках. Директор будинку культури Івченко Т.В. привітала з закінченням навчального року та початком канікул, побажала хорошого відпочинку на літніх канікулах, захоплюючих зустрічей, щасливого дитинства, безхмарного неба.

Діти смакували морозивом завдяки спонсорам Боціону Григорію Павловичу та Мусієнко Сергію Васильовичу, із захопленням гралися, танцювали, вітаючи безхмарне дитинство!

 

Зав. бібліотекою с. Волошинівка,  Марченко М.Г.

Щодо підготовки енергетичних господарств до роботи та їх проходження опалювального періоду 2017-2018 років

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

З метою належної та своєчасної підготовки споживачів теплової та електричної енергії до опалювального періоду 2017-2018 років, попередженню відмов енергопостачання, інспекція Держенергонагляду у Київській області пропонує виконати наступні заходи:

-       своєчасно провести ремонтні роботи на енергетичних установках та мережах;

-       провести навчання персоналу, що обслуговує енергетичні установки;

-       привести схеми електропостачання до нормального режиму роботи, передбаченого проектними рішеннями;

-       виконати промивку трубопроводів теплових мереж внутрішньобудинкових систем теплопостачання;

-       перевірити технічний стан пристроїв релейного захисту та автоматики;

-       перевірити технічний стан теплових пунктів, рамок управління    внутрішньобудинковою системою опалення, насосних агрегатів, водопідігрівачів, вузлів обліку теплової енергії, контрольно-вимірювальних пристроїв та автоматики;

-       перевірити технічний стан ізоляції трубопроводів теплових мереж, інженерних об'єктів та під'їздів житлових будинків.

Окремо рекомендуємо:

-       провести протиаварійні тренування з відповідним технічним персоналом;

-       укомплектувати робочі місця виробничого персоналу оперативною та технічною документацією;

-       переглянути та за необхідності внести зміни до Положення про взаємовідносини між споживачем та електропередавальною організацією стосовно оперативного керування ПС 35-110 (150) кВ, у тому числі при включенні автономних електростанцій.

Копію розроблених заходів та розпорядчого документа, яким ці заходи вводяться в дію надати до інспекції Держенергонагляду у Київській області термін до 14.07.2017.

Крім того, рекомендуємо у разі потреби звернутися до інспекції Держенергонагляду у Київській областістосовно залучення державних інспекторів до огляду (оцінки) технічного стану енергетичного устаткування з метою надання рекомендацій щодо визначення оптимальних обсягів ремонтних та профілактичних робіт.

 

Заступник начальника С.О.Засіменко

Щодо підготовки джерел теплової енергії до роботи в опалювальний період 2017-2018 років

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

З метою належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії та теплових мереж до роботи в опалювальному періоді 2017-2018 років, попередженню технологічних порушень на енергетичному обладнанні під час проходження опалювального періоду, інспекція Держенергонагляду у Київський області пропонує виконати наступні заходи:

-       забезпечити накопичення палива відповідно до технологічних потреб;

-       привести схеми зовнішнього електропостачання споживачів до нормального режиму роботи, передбаченого проектними рішеннями;

-       укомплектувати енергетичні установки необхідним аварійним запасом матеріалів;

-       підготувати машини та механізми до роботи в умовах низьких температур;

-       провести ремонт обладнання електричних, теплових установок та мереж у необхідних обсягах;

-       провести випробування та налагодження обладнання електричних та теплових установок і мереж;

-       провести промивку трубопроводів теплових мереж, центральних теплових пунктів систем теплопостачання;

-       розробити експлуатаційні режими роботи систем теплопостачання;

-       перевірити пристрої релейного захисту та автоматики;

-       перевірити технічний стан ізоляції трубопроводів теплових мереж та інженерних об'єктів до вимог нормативної та проектної документації;

-       провести протиаварійні тренування з персоналом, який експлуатує теплові установки та мережі;

-       укомплектувати робочі місця оперативною та технічною документацією;

-       забезпечити введення в дію протиаварійних заходів (у разі введення в дію графіків аварійних відключень та/або обмежень споживання електричної енергії та потужності);

-       перевірити технічний стан та терміни повірки приладів обліку споживання теплової та електричної енергії;

-       скласти акти готовності систем теплопостачання до опалювального сезону

Копію розроблених заходів та розпорядчого документa, яким ці заходи вводяться в дію надати до інспекції Держенергонагляду у Київській області у термін до 14.07.2017.

Крім того, рекомендуємо у разі потреби звернутися до інспекції Держенергонагляду у Київській області, стосовно залучення державних інспекторів до огляду (оцінки) технічного стану енергетичного устаткування з метою надання рекомендацій щодо визначення оптимальних обсягів ремонтних та профілактичних робіт.

 

Заступник начальника   С.О.Засіменко

Засідання Комісії в райдержадміністрації 15.06.2017

15 червня 2017 року у малій залі засідань адміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови адміністрації, голови комісії В.М. Гордієнка відбулося засідання комісії щодо забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей, за участю начальника управління соціального захисту населення адміністрації, заступника голови комісії Л.В. Маценко та членів комісії.

На розгляд членів комісії було розглянуто  питання щодо заяви жителя села Гостролуччя  Баранова Дмитра Борисовича, 1987року народження, інваліда війни 11 групи з числа військовослужбовців, які брали участь  в зоні антитерористичної операції, щодо надання грошової компенсації для придбання житла.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату адміністрації