Гуманітарна сфера

Робоча зустріч з профілактики та протидії правопорушень у Баришівському районі 13.12.2017

13 грудня 2017 року виконуючий обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнко, за участю старшого дільничного офіцера поліції Баришівського відділення Переяслав – Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області Д.Г. Шпака та головного спеціаліста з оборонної роботи апарату райдержадміністрації Н.В. Шило провів виїзну робочу зустріч з профілактики та протидії правопорушень у Баришівському районі.

Відповідно до графіку виїздів роботу проведено у виконавчому комітеті  Рудницької, Лук’янівської та Лукашівської сільських рад.

На зустрічі були присутні голови виконавчого комітету, члени виконкому, директори шкіл, депутати сільських рад, члени адмінкомісій та жителі населених пунктів.

Під час зустрічі заслухали звіт дільничного офіцера Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ НП в Київській області про стан правопорядку на території населених пунктів за 11 місяців 2017 року, розглянули актуальні проблеми у населених пунктах.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Урок пам'яті «Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам'ять»

14 грудня учні 11 класу разом з класним керівником Буряк Світланою Валентинівною провели урок пам'яті «Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам'ять». Аварія на Чорнобильській АЕС надовго залишила свої згубні сліди на значній території України, зумовивши істотне погіршення загальної екологічної ситуації та негативно позначилась на долі та здоров’ї мільйонів людей. Своїм життям ми завдячуємо ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв, які, рятуючи українців, а також народи інших країн від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям. Низький уклін їм за мужність, героїзм та силу духу, проявлені при подоланні наслідків ядерної аварії. Вічна пам'ять і шана тим, чиє життя обірвав смертоносний атом!

 

Оксана Чихман

Всеукраїнський тиждень права у сільських бібліотеках Баришівської ЦБС

Відповідно до Указу Президента України Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

З нагоди відзначення Всеукраїнського тижня права, з метою підвищення правової культури населення в бібліотеках Баришівського району відбулися презентації книжкових виставкок, тематичних поличок «Держава.  Право. Закон», «Закони України: Вивчайте. Знайте. Поважайте», «Правова культура – міцність держави», проведені бесіди, бібліографічні огляди, перегляди літератури.

Завідуюча бібліотекою с. Волошинівка Марченко М.Г. провела правовий діалог для читачів-дітей «Є обов’язки у тебе, їх виконувати треба».

День інформації «Право і закон», присвячений  питанням  пенсійної та медичної реформи в Україні, був проведений у бібліотеці с. Морозівка.

Годину спілкування «Сьогодення і проблеми молоді» провела бібліотекар с. Леляки  Лепеха Г.Г.

В селі Гостролуччя відбулася зустріч дільничого інспектора Шпака Д.Г. з працівниками культури та дорослими користувачами бібліотеки, який зупинився на  питаннях правопорядку у селі.

Бібліотекар с.Сезенків  Лотишова Д.В. провела правову вікторину «Правовий олімп» з вихованцямиКОЦСПРД «Сезенків» та учнями  Сезенківського НВК (на фото).

 

зав. методично-бібліографічним  відділом Баришівської ЦБС Лавріненко Н.І.

Курси навчання та підвищення кваліфікації у сфері публічних закупівель «Публічні закупівлі в Україні» 21-22 грудня 2017 року в місті Києві

Місце проведення  семінару:

м. Київ, вул. Пирогова, 9;

станція метро «Університет»,   

у приміщенні Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова,

аудиторія 232,  2 поверх.

за інформацією звертатися до відділу з питань організації навчання

за тел. (044)272-33-50, 272-50-23)

 

21 грудня 2017 року

09.30 год. – 9.50 год. здійснюється реєстрація учасників.

10.00 год. – 13.30год.

1.               Державна політика у сфері закупівель. Система функціонування закупівель в Україні. (Розгляд Закону України «Про публічні закупівлі» (далі-Закон) з коментарями);

2.               Повноваження та функції тендерного комітету (Практичний розгляд основних питань функціонування комітету: як розподіляються повноваження, як складається поіменний протокол засідання комітету, ЕЦП  - на кого оформити і як, приклади підпису документів ЕЦП);

3.               Порядок та основні умови планування тендерних закупівель (Алгоритм дій замовника при визначенні предмета закупівлі з урахуванням змін, при складанні та оприлюдненні річного плану, змін до нього та додатку, приклад оприлюднення плану та додатку на веб-порталі Уповноваженого органу через майданчик. ).

4.               Оприлюднення інформації про закупівлю (Алгоритм дій замовника при оприлюдненні інформацій про закупівлю відповідно до ст. 10 Закону);

 

13.40 год. – 14.20 год. обідня перерва   

(забезпечується обід для учасників семінару в їдальні університету)

14.30 год. – 18.00 год.

5.               Порядок організації та проведення відкритих торгів (Практичний розглядпроцедури проведення відкритих торгів за Законом :оголошення процедури; внесення змін в тендерну документацію; подання пропозицій учасниками; аукціон (оцінка); розгляд та відхилення тендерних пропозицій; рішення про намір укласти договір про закупівлю;- відміна процедури закупівлі; можливі етапи відміни процедури закупівлі; договір про закупівлю; звіт за процедурою; перегляд усіх документів сформованих за процедурою закупівлі.).

6.               Підготовка тендерної документації (Розгляд всіх  особливостей складання тендерної документації: складаємо тендерну документацію; формальні помилки; звернення за роз’ясненнями до тендерної документації; вносимо зміни і надаємо роз’яснення; санкції на товари російського походження; забезпечення пропозиції та договору (форма, умови надання; хто надає; умови повернення, ризики, які покриває забезпечення).

7.               Кваліфікаційні критерії до учасників (практичне визначення кваліфікаційних вимог до учасників за статтями 16 та 17 Закону:- встановлення вимог статті 16 Закону; наявність обладнання та матеріально-технічної бази; наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору; приклади формування вимоги щодо «аналогічності договорів»; встановлення вимог статті 17 Закону про держзакупівлі; вимоги, які регламентують положення статті 17 Закону.

8.               Відкриті реєстри, практика застосування (перегляд відкритих реєстрів Мін’юсту)

9.               Розгляд та оцінка тендерних пропозицій (Алгоритм дій замовника при оцінці тендерних пропозицій: критерії та методика оцінки по новому Закону; нецінові критерії оцінки, як їх застосовувати;

10.           Відповіді на питання учасників семінару, що стосуються формування документації, а також інші питання.

 

22 грудня 2017 року

09.00 год. – 09.30 год. здійснюється реєстрація учасників.

09.30 год. – 14.30 год.

11.           Законодавство з регулювання допорогових закупівель (проведення допорогових електронних закупівель на практиці: чи потрібно затверджувати положення про тендерний комітет?; загальну концепцію роботи системи; порядок реєстрації на електронному майданчику; порядок створення закупівлі; порядок проведення аукціону та визначення переможця; порядок відміни закупівлі; терміни укладання договору;  основні поради замовникам, щодо проведення допорогових торгів; основні поради учасникам, щодо участі в допорогових торгах; оскарження допорогових процедур, створення закупівлі: завантаження документів, запитання учасників і відповіді на них, редагування та скасування.)

12.           Порядок та умови застосування переговорної процедури закупівлі(Практичний розгляд та створення переговорної процедури закупівлі, завантаження документів за Законом)

13.           Умови застосування і проведення процедури конкурентного діалогу (Практичний розгляд процедури закупівлі конкурентного діалогу за Законом)

14.           Особливості укладання договору про закупівлю. Істотні умови договору (Практичний розгляд усіх особливостей укладення договору про закупівлю та внесення змін до істотних умов договору: як діяти з договорами у зв’язку з постійним зростанням цін та зміною курсу валют?зміна істотних умов договору про закупівлі;продовження дії договору на 20 відсотків на початку наступного року; недійсність договору про закупівлю; інші питання стосовно укладення договору та внесення змін.

15.           Закупівля за рамковими угодами (Особливості проведення рамкових угод за Законом).

16.           Звітування за процедурами закупівлі: (Особливості подання звітів про процедури закупівлі:    строки зберігання документів;    звіт про результати проведення процедури закупівлі; повідомлення про внесення змін до договору;   звіт про виконання договору;    звіт про укладені договори;     звітуємо на є-дата,  модуль аналітики  - bi.prozorro.org;   пошуково-аналітична система - 007.org.ua.

17.           Порядок оскарження процедур закупівлі (Практичний розгляд питання щодо оскарження дій замовника під час проведення торгів:    види скарг в Антимонопольний комітет України, їх зміст та порядок подання;    розмір плати за подання скарги до АМКУ;   документальне підтвердження порушень замовника під час підготовки скарги;    порядок та строки  розгляду скарг Антимонопольним комітетом України, види рішень,  виконання рішень Антимонопольного комітету України учасниками та замовником, оскарження рішень Антимонопольного комітету України, практичні поради учасникам під час розгляду скарг Антимонопольним комітетом України;    джерела розміщення інформації  по скаргам;    можливість оскаржити рішення АМКУ до суду.; 

18.           Контроль за здійсненням закупівель та основні аспекти перевірок (Практичні аспекти щодо контролю за здійсненням закупівель та їх перевірок, функції та повноваження Держфінінспекції в сфері державних закупівель)

19.           Відповідальність у сфері державних закупівель;

 

14.30 год. – 15.30 год. – завершальна дискусія;

15.30 год. – 16.15 год. – підсумковий контроль знань – залік, видача сертифікатів.

Представник Центру державних замовлень на семінарі Альона Миколаївна (моб. 0969863598)

 

 АНКЕТА-ЗАЯВКА  АМ№ ________

 

Найменування організації, адреса, код за ЄДРПОУ:

 

                       

 

Телефон  та факс:

 

 

 

E-mail:

 

 

 

ПІБ керівника організації, посада:

 

 

 

Юридична адреса, податкові та банківські реквізити заявника:

 

 

 

 

Дата проходження курсів: 21-22 грудня 2017 року

Загальна кількість учасників:

Підвищення кваліфікації

         Навчання

 

 

 

Вказати П.І.Б. учасника (ів) в давальному відмінку, займана  посада:

Навч.

Підвищ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Питання, які на погляд слухачів необхідно розглянути на семінарі:

 

ПІБ контактної особи, тел./факс, або моб.:

 

 

 

 

Профілактично - корекційна акція «Перехрестя»

Традиційно щороку службою у справах дітей та сім’ї Баришівської райдержадміністрації організовується та проводиться районна профілактично - корекційна акція «Перехрестя». Як зазначила начальник Служби, Ганна Іванівна Ігнатенко, цей захід спрямований на те, щоб вберегти дітей від розмивання ціннісних орієнтирів, що є фундаментом, на якому продовжують поширюватися алкоголізм, паління, наркоманія, токсикоманія; протиправних дій, попередити скоєння правопорушень та злочинів, що призводять до адміністративної та кримінальної відповідальності та  спрямувати їх  на підвищення освітнього рівня; сприяти поглибленню взаємоповаги, честі та гідності, формуванню високих моральних цінностей.

До акції, яка відбулася 12 грудня 2017 року було залучено 40 підлітків девіантної поведінки, учнів Баришівського НВК, Баришівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М. Зерова, Морозівського НВК, ДПТНЗ «Бориспільський професійний ліцей» та дітей, які перебувають на профілактичному обліку ССДС, як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах; в навчальних закладах та ювенальній превенції Баришівського ВП Переяслав - Хмельницького відділу ВП ГУНП в Київській області.

На зустріч із дітьми прийшли: Басенко А.О. – головний редактор газети «Баришівський вісник», голова молодіжної ради при Баришівській РДА; Лозіцький Б.В. – голова громадської організації «ЗУБР»; Балдін А.М., Онопрієнко Д.О. – військовослужбовці, учасники антитерористичної операції; Левченко Н. П. – лікар - нарколог Баришівської центральної районної лікарні; Омельчук Іоанн  – голова сімейного відділу Бориспільської єпархії, настоятель храму с. Пасічна; Рощин С.М. -  голова Баришівської районної організації УСВА (воїнівінтернаціоналістів) полковник запасу; Зінченко О.П. – фахівець з соціальної роботи Баришівського міськрайонного відділу з питань пробації центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції; Деркач Н.М.- головний спеціаліст відділу освіти управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації; Івасенко Л.Л. – старший інспектор ювенальної превенції Баришівського ВП Переяслав-Хмельницького відділу ВП  ГУНП в Київській області; Візір О.С.- головний спеціаліст ССДС; Хоменко Ю.О.- провідний спеціаліст ССДС.

Під час заходу були проведені урок патріотичного виховання, профілактичні бесіди у формі діалогу на теми: «Наслідки вживання алкогольних та психотропних речовин», «Правила поведінки учнів під час навчального процесу», «Причини формування девіантної поведінки у підлітків»,«Життя – найцінніший дар Божий», «Ваше майбутнє у ваших руках».

 

Хоменко Ю.О. - провідний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації

ОГОЛОШЕННЯ 12.12.2017

Виконком Коржівської сільської ради Баришівського району Київської області оголошує конкурс  на право оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади села Коржі   в  січні  2018 року

Дані про об’єкт оренди:( Громадський центр пл. Миколи Семеняки  № 1)

№№

№ приміщення

Назва

Площа              ( кв.м )

Плануємий вид діяльності

1

11

Кімната

22,70

Підприємницька діяльність ( перукарня)

2

28

Кімната

23,40

Адміністративне приміщення

3

1,26

Магазин з підсобними приміщеннями

153,30

Роздрібна торгівля

4

31

 Магазин

110,10

Роздрібна торгівля

 

 

Заяви про участь у конкурсі приймаються до 10.01.2018 року

Додаткова інформація про умови конкурсуза контактними даними:

07544, вул. Грушевського 8,  с.Коржі      

тел. (04576) – 2-24-80,  тел./факс (04576) 2-26-01

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">'+addy_text15201+'<\/a>'; //-->

Баришівський районний суд Київської області відвідали учні

11 грудня 2017 року Баришівським районним судом Київської області в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» проведено «День відкритих дверей» для учнів 9-11 класів Волошівського НВК імені Героя України Руслана Лужевського.

Своє знайомство з учнями в.о. голови Баришівського районного суду Київської області Єременко В.М. розпочав з моделювання цивільної справи, роз’яснив як проводяться судові засідання, основні принципи цивільного та кримінального процесів. Також суддя розповів про особливості кримінальної та адміністративної відповідальності неповнолітніх, про насильство в сім’ї, способи захисту у разі порушення їх прав.

Від керівника апарату Живиці Інни Миколаївни учні дізнались про організацію роботи суду, про специфіку роботи суддів та працівників апарату.

Прес-секретар суду Вербенець Ольга Миколаївна ознайомила учнів з роботою автоматизованої системи документообігу суду, втіленням проекту "Електронний суд», можливістю проведення судових засідань в режимі відео-конференцзв’язку,  трансляцією судових засідань он-лайн, функціонуванням веб-сторінки суду тощо.

По завершенню заходу  суддя Єременко В.М. та керівник апарату Живиця І.М. побажали учням успіхів у навчанні та запропонували і надалі проводити такі зустрічі для підвищення правової культури молоді.

 

Прес-служба суду

Афіша на новий рік

 

Пройшов районний конкурс юних піаністів «Маестро»

Вже 20 років Баришівська ДМШ збирає прихильників фортепіанного мистецтва на щорічний районний конкурс юних піаністів «Маестро». Цього року він пройшов 3 грудня, у неділю, на сцені районного будинку культури.

Коли згадуються музичні епохи та композитори, то на думку спадають лише композитори-чоловіки. А от цьогорічні учасники конкурсу довели слухачам, що жінки-композитори створили чудові музичні твори, які займають достойне місце в музичному розмаїтті. Зал заполонили чарівні звуки музики Олександри Пахмутової, Лариси Фучаджі, Юдіф Рожавської, Розмарі Браун, Ірини Волкової, Любові Карпенко, Олени Спіліотті, Текли Бадаржевської… Конкурсанти цього року більш впевнено почувалися на сцені за роялем, так як мали змогу готуватися до конкурсу на прекрасному роялі, який школа отримала в подарунок від мецената.

За традицією глядачі мали нагоду визначити своїх переможців конкурсу у номінації «Глядацька симпатія». Фаворитами глядачів стали Гаврилюк Марія (молодша група) та Мороз Олександр (старша група). Ну а професійне журі так розставило приорітети: ІІІ місце – Біловус Юлія (мол.гр.), Саєнко Вікторія (ст.гр.); ІІ місце – Гранько Анна (мол.гр.), Мороз Олександр (ст.гр.); І місце – Осадча Анастасія (мол.гр.), Шостак Валентина (ст.гр.); «Гран-Прі» - Шапран Даша. Дипломами конкурсу «Маестро-2017» нагороджені: Гаврилюк Марія, Гриценко Дарина, Ткаченко Євгенія, Парубоча Ліана, Шовть Вікторія, Шляхтиченко Михайло.

З піднесеним настроєм отримали переможці свої нагороди та чудові призи від начальника відділу культури Баришівської райдержадміністрації Людмили Миколаївни Бабич, яка щиро привітала всіх учасників конкурсу з чудовим святом, яке вони подарували глядачам.

Ще одним несподіваним сюрпризом для всіх присутніх у залі став перегляд мультфільмів на великому екрані, тому що, на превеликий жаль, Баришівчани вже не мають свого кінотеатру і позбавлені чудової можливості колективного дозвілля. Тому в час, коли журі проводило підрахунки результатів конкурсу, ніхто не нудьгував.

Багата і щедра Баришівська земля на талант і можливо в недалекому майбутньому хтось з цьогорічних переможців конкурсу «Маестро» стане відомим на весь світ піаністом і примножить славу нашого рідного селище. Але попереду у наших дітей ще довгий шлях навчання, який вони повинні пройти під мирним небом.

 

Заступник директора з виховної роботи Баришівської ДМШ Савчук О.М.

День збройних сил України в Баришівській районній бібліотеці для дітей

6 грудня — свято усіх чоловіків та хлопчиків, які бережуть спокій та мир у наших оселях, цих турботливих лицарів, завжди готових підставити сильне плече чарівній половині людства.

Тож з нагоди свята до Баришівської районної бібліотеки для дітей завітали учні 6-Б класу Баришівської ЗОШ І-ІІІ ст.. ім.М.Зерова, класний керівник Л.І.Котвицька.

Дівчатка вирішили привітати  своїх однокласників, майбутніх  захисників Вітчизни, з Днем Збройних сил України! Це були і гуморески, і вірш, і підготовлена ними стінгазета з фотографіями однокласників. Під кожним фото було розписано значення чоловічих імен.

Продовжила свято завідуюча  бібліотекою  О.І.Биба,  яка запропонувала хлопцям показати свої вміння, кмітливість і винахідливість у пізнавально-розважальних конкурсах. Учасники поділились на дві команди: «Хортиця» - Лашун Артем, Медуниця Іван, Андряков Артем, Бурилко Микола, Поломар Альбіна та «Чайка» - Близнюк Олександр, Тимченко Максим, Винник Єгор, Вискочил Іван, Кульбеда Чеслав. Їм довелося змагатися в таких конкурсах як: «Переклади слова українською», «Художній», «Козацька абетка», «Вправність», «Спостережливість», «Хто сильніший», «Черговий кухар», «Снайпер», «Хто швидше з’їсть вареник».

Підрахувавши бали, з’ясувалося, що перемогла дружба. Всім учасникам від бібліотеки були подаровані книги краєзнавчої тематики. Батьки пригостили всіх присутніх солодощами.

 

Ю. Гранько, провідний бібліотекар райбібліотеки для дітей

Презентація книги

В перший день зими побачила світ ще одна збірка поетичних та прозових творів жительки села Перемога Надії Григорівни Красножон під назвою «Букет».

  Надії Григорівні сьогодні 82 роки. Так сталося, що місцева поетеса на даний час проживає в стаціонарному відділенні територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів і самотніх громадян. Вона хвора. В неї травмовані ноги, але ця мужня жінка продовжує писати чудову поезію, яка проникнута любовꞌю до природи рідного краю, людяністю, патріотизмом, мудрістю багатого життєвого досвіду і вірою в майбутнє.

В день презентації, в приміщенні територіального центру, зібралися небайдужі до творчості Надії Григорівни люди: жителі та працівники Центру  обслуговування, голова фонду «Наша Перемога» Ірина Володимирівна Лутай, голова правління Всеукраїнської творчої спілки літературного форуму Тетяна Іванчук, представники фонду «Наша Перемога» Ольга Кучнеєва, Ірина Расконіна та  Людмила Єлисеєва, учасники ансамблю «Ядлівчанка», учні Перемозького НВК, місцеві жителі.

  Розпочали презентацію і були ведучими заходу – члени гуртка ЦПР «Мрія», що працює на базі Перемозького НВК під керівництвом Кучери Віри Петрівни, «Юні музеєзнавці» .

 Надія Григорівна так зворушливо читала напам’ять  свої твори, які увійшли в збірку: «Вітер», «Пустиня», «Амур», що всі присутні в залі плакали. Учні Перемозького НВК також декламувалиї поетеси: поезію «Букет» -Яна Вовк, «Влітку», «Земля» - Довганинець Тетяна, «Пирогово» - Анастасія Білоус, «Душа Тараса» - Дяченко Аліна, «Війна в Україні» - Туркова Анастасія.

Теплі слова вітання поетесі лунали звідусюди. Від депутатського корпусу с.Перемога, громади села щирі вітання промовила бібліотекар села Мойсієнко Світлана Миколаївна.

У виконання ансамблю «Ядлівчанка» звучали пісні серед яких особливою була пісня на слова Н.Г.Красножон «Повернуся, не загину», присвячена воїнам АТО.

Читаючи чи слухаючи твори Надії Григорівни ще більше розумієш і відчуваєш красу і неповторність  рідної землі. І ще раз розумієш і переконуєшся що найголовніше – добро наших сердець, чесна праця й благородні діяння ніколи не пропадуть марно, бо вони є найдорожчими людськими цінностями.

 

Вчитель Перемозького НВК Кучера В.П.

Фінал гри брейн-ринг «Підліток і право»

30 листопада 2107 року на базі ДП  Клінічного санаторію «Жовтень»  відбулася обласна інтелектуальна гра брейн-ринг «Підліток і Право», організаторами якої була служба у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації.

Розпочалася гра святковим концертом від вихованців центрів соціальної реабілітації дітей, в тому числі «Сезенків».

Цьогоріч участь у першому етапі змагань проходила за розподілом на команди з міст та на команди з районів. Гравці, що зайняли перші та другі місця в першому етапі,- мали можливість перейти до другого, фінального етапу,  де і вирішувалося переможців гри.

Перший етап складався з п’яти раундів різної складності. Правила гри досить прості: ставилося питання і, не пізніше 1 хвилини, давалася відповідь. Тій команді, яка правильно відповідала,  зараховувався 1 бал. Запитання потребували знань  Конституції України, Кримінального, Цивільного, Сімейного кодексів України, Конвенції ООН про права дитини,  законів України,   правової культури, історії рідного краю та інших питань загального характеру.

Захищати Баришіський район відправилася команда з 5-и учасників у складі учениць Садової ЗОШ І-ІІІ ступенів БибиО.С., Маховської М.М.,  ЧирвиЛ.А. під керівництвом Сергеєвої Наталі  Володимирівнита Перемозького НВК БишовецьА.О., ЧайлоО.А. під керівництвом Бондарчук Любові Леонідівни.

Переможцями першого етапу серед районів став Бориспільський район, ІІ місце розділили Яготинський та Поліський райони, а ІІІ місце посів наш Баришівський район, однак, хочеться зазначити, що нашим учасникам не вистачило лише 0,5 балів, щоб увійти у фінал.

Тож  хочеться подякувати нашим учням за їх патріотизм, високий рівень знань, за гідно представлений  район на обласному змаганні, та  за  почесне ІІІ місце, а  педагогам за підтримку та підготовку своїх вихованців

 

Головний спеціаліст ССДС КОДА Візір О.С.

Засідання архітектурно-містобудівної ради

05 грудня 2017 року в малій залі Баришівської райдержадміністрації  відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури Баришівської районної державної адміністрації (далі – Рада).

Рада згідно з наданими чинним законодавством повноваженнями у сфері містобудування та архітектури розглядає містобудівну та проектну документацію і надає рекомендації з питань планування, забудови та іншого використання територій відповідній проектній установі, яка розробила дану документацію.

На засіданні Ради було розглянуто 2 детальних плани території для розміщення садибної житлової забудови з об’єктами соціально-побутового обслуговування в межах  села  Перемога   Баришівського району. Розробником цієї містобудівної документації є ТОВ «ПРОЕКТГЕНПЛАН». Засідання Ради провів її голова – начальник відділу містобудування та архітектури Баришівської РДА Сторчак А.І. В роботі взяли участь заступник голови райдержадміністрації Маренич Ф.В.,  проектувальники, Перемозький сільський голова Рихлик Т.М. та члени архітектурно-містобудівної ради  –   фахівці містобудування та суміжних напрямків діяльності. Доповідачами були представники ТОВ «ПРОЕКТГЕНПЛАН» Чубенко О.В. та Поровчук М.К.. Члени Ради обговорили проекти детальних планів та внесли конструктивні пропозиції до даної містобудівної документації, ув’язавши їх з нещодавно затвердженими проектними рішеннями генерального плану с. Перемога.

Результати розгляду Радою проектів містобудівної документації будуть враховані під час подальшого доопрацювання проектувальником та затвердження таких проектів Перемозькою сільською радою.

 

Водоп’янов Ю.І., головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації

 

ДО УВАГИ РОЗПОРЯДНИКІВ ТА ОДЕРЖУВАЧІВ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ! 04.12.2017

Державна казначейська служба України інформує щодо роботи в період завершення бюджетного 2017 року та на початку 2018 року в Системі електронних платежів Національного банку України

Державна казначейська служба України у зв’язку із завершенням бюджетного 2017 року та відповідно до рішення Правління Національного банку України від 28.11.2017 №759 повідомляє наступне.

Система електронних платежів Національного банку України (далі - СЕП НБУ) в період завершення бюджетного 2017 року та на початку 2018 року працюватиме в такому режимі:

- 27 та 28 грудня 2017 року -  в режимі продовженого банківського дня (на 2 години) до 21-00;

29 грудня 2017 року -  до 13-00 години;

у разі зміни регламенту роботи СЕП НБУ (можливого продовження) всі учасники СЕП додатково оперативно будуть повідомлені.

29 грудня 2017 року органи Казначейства не працюють з клієнтами по забезпеченню видаткової частини бюджетів. Водночас, органами Казначейства здійснюється погашення та обслуговування державного боргу у національній валюті, а також зараховуються надходження до бюджетів всіх рівнів.

У 2018 році першим робочим днем органів Казначейства є 2 січня. Органи Казначейства 02.01.2018 працюють без клієнтів.

Починаючи із 3 січня 2018 року органи Казначейства працюють у звичайному режимі.

 

Ігор Іващенко

 

Поїздка 01.12.2017

03 грудня проголошено Міжнародним днем людей з інвалідністю. Напередодні, з нагоди цієї дати, Баришівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано поїздку дітей з особливими потребами в ТРЦ «Комод» м. Київ та екскурсію на завод «Cokacola». За сприяння БО «Міжнародний Благодійний Фонд ім. Святого Андрія» (голова - Лілія Ватсон) діти мали можливість безкоштовно відвідати кінотеатр «Мультіплекс» та переглянути захоплюючий 3D-фільм «Ліга справедливості». Молодші дітки відвідали майстер – клас з виготовлення та дизайну новорічних листівок для вітання своїх рідних. Всі учасники заходу у веселій компанії коштували «Хеппі міл» в McDonalds, смакували чізбургерами, картоплею та напоями, які придбала для них депутат Київської обласної ради Мар’яна Лук’яненко.

Діти старше 12 років, в супроводі спеціалістів Центру та представника фонду ім. Святого Андрія Олени Лещенко, відвідали завод «Cokacola» в смт. Димерка Броварського району, де мали змогу побачити, як робляться їхні улюблені напої та ознайомитись з одним із провідних бізнесів України зсередини. Під час екскурсії  учасники заходу відвідали музей, де ознайомились з історією створення напою, засновником корпорації, технології виготовлення Сokacolaв різних країнах світу. Далі діти побували в цеху з виробництва напоїв, контролю за якістю, виробництву пластикових пляшок, побачили процес розливу готової продукції. І звичайно не обійшлось без дегустації улюблених напоїв, діти мали змогу безкоштовно куштувати та оцінити смак Сokacola, Fanta, Spraitта іншої продукції заводу. Особливе враження залишили великі машини – автомати, які в рази зменшують потребу в працівниках, там де раніше було потрібно 100 осіб, зараз з легкістю справляється 10. На згадку про чудову екскурсію зробили загальну святкову фотографію, яку кожна отримав кожний учасник екскурсії.

Перший день зими виявився напрочуд емоційно теплий і різнобарвний!!! З усмішкою на вустах, легкою втомою від екскурсій та запасом позитивних емоцій повернулися з мандрівки до великого міста наші шукачі пригод.Стільки вражень у дітей ще ніколи не було, цілий день на ногах і анітрохи не втомилися. Це прекрасно, що є люди, які бажають і дарують їм таку можливість, адже дитинство завжди має бути, а кожна дитина хоче бути щасливою, не дивлячись на особливі потреби…

 

Баришівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Запрошуємо на концерт

 

Участь в урочистих заходах

Обстеження закладів торгівлі

30.11.2017 року членами робочої (мобільної) групи, створеної на виконання розпорядження голови Баришівської райдержадміністрації від 26.10.2016 року № 491 «Про Комісію щодо здійснення державного контролю за додержанням вимог законодавства у сфері торгівлі, ресторанного господарства, ринків та побутового обслуговування населення району», здійснено обстеження стаціонарних підприємств торгівлі в селах: Бзів та Морозівка.

Робочою групою у складі представників відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, управління Держпродспоживслужби в Баришівському районі та Баришівського відділення Переяслав – Хмельницького відділу Головного управління національної поліції у Київській області було обстежено 7 стаціонарних закладів торгівлі та 1 заклад ресторанного господарства.

В результаті виїзду виявлено ряд порушень, про що зафіксовано в актах обстеження. Суб’єктам господарювання надано ряд консультацій та роз’яснень щодо вимог законодавства з питань провадження торговельної діяльності.

 

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

ОГОЛОШЕННЯ щодо оренди в 2018 році

ОГОЛОШЕННЯ

проконкурс на право оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади села Коржі

( Громадський центр пл. Миколи Семеняки  №1) в 2018 році

         

Дані про об’єкт оренди

№№

№ приміщення

Назва

Площа              ( кв.м )

Плануємий вид діяльності