Економіка

Щодо відвідування Міжнародного промислового форуму

Інформуємо що з 20 по 23 листопада 2018 року в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15) відбудеться XVIIМіжнародний промисловий форум – 2018, який присвячений питанням розвитку науково-промислового потенціалу машинобудівного комплексу України.

Захід відбудеться у складі спеціалізованих виставок:

·      Металообробка;

·      УкрВторТех (комісіна техніка, обладнання);

·      УкрЛитво (ливарні технології);

·      УкрЗварювання (технології, обладнання, матеріали);

·      УкрПромАвтоматизація;

·      Гідравліка Пневматика;

·      Підшипники;

·      Підйомно-транспортне, складське обладнання;

·     Зразки, стандарти, еталони, прилади (контрольно-вимірювальні прилади, лабораторне та випробувальне обладнання, метрологія, сертифікація);

·      Безпека виробництва (засоби колективного та індивідуального захисту).

Організатор форуму – ТОВ «Міжнародний виставковий центр» (МВЦ).

Свою участь уXVIIМіжнародному промисловому форумі підтвердили близько 350 підприємств, які продемонструють новітню продукцію та технології з 32 країн світу для переоснащення виробничих потужностей, перш за все, машинобудівного комплексу. Обладнання працюватиме в режимі реального часу.

У рамках Форуму будуть представлені колективні експозиції з Китайської Народної Республіки, Туреччини, Чеської Республіки.

Пропонуємо підприємствам (установам) розглянути можливість відвідування  XVIIМіжнародного промислового форуму – 2018 та ознайомитися з експозиціями за тематичними розділами. Вхід на виставку безкоштовний.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами: (044) 201-11-65, 201-11-58, 201-11-56 та на веб-сторінці:www.iec-expo.com.ua.

 

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації