Шановні підприємці!

В зв’язку з мараторієм на проведення перевірок контролюючими органами господарської діяльності суб’єктів підприємницької діяльності району, які надають населенню побутові послуги, зокрема: перукарські та косметологічні, ці заклади залишилися поза контролем. Тому, з метою недопущення інфікування на різні хвороби (грибок, СНІД, гепатити різних форм), просимо суб’єктів підприємницької діяльності звернути особливу увагу на суворе дотримання санітарних правил при наданні населенню перукарських та косметологічних послуг.

За консультацією з питань дотримання санітарних правил звертатися до Баришівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень (тел.: 5-21-02).

Яценко В.М., начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації