Право споживача гарантоване державою

До відділу економічного розвитку і торгівлі Баришівської райдержадміністрації надійшла скарга від жителя м. Березань з питань захисту його прав, як споживача.

Відділом економічного розвитку і торгівлі Баришівської райдержадміністрації 12 січня 2018 року було організовано та проведено засідання Координаційної ради з питань захисту прав споживачів, на якому детально висвітлено суть скарги, а саме:

13.12.2017 року жителькою м. Березань придбано вхідні двері в одного з підприємців, який має стаціонарне підприємство торгівлі в смт Баришівка та замовлено монтаж за місцем проживання.

14.12.2017 року двері було доставлено та вмонтовано і замовника все влаштовувало, але вже 15.12.2017 року надійшла на ім’я підприємця скарга.

Непорозуміння між сторонами не вирішилось мирним шляхом, тому на засіданні Координаційної ради з питань захисту прав споживачів заслухано кожну із сторін, винесено відповідне рішення та вичерпано конфлікт.

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації