Обстеження закладів торгівлі 04.08.2017

04 серпня 2017 року членами робочої (мобільної) групи, створеної на виконання розпорядження голови Баришівської райдержадміністрації від 26.10.2016 року № 491 «Про Комісію щодо здійснення державного контролю за додержанням вимог законодавства у сфері торгівлі, ресторанного господарства, ринків та побутового обслуговування населення району», здійснено обстеження стаціонарних підприємств торгівлі в селах Лехнівка, Пилипче, Ярешки.

Робочою групою у складі представників райдержадміністрації, Держпродспоживслужби, відділу лабораторних досліджень ДУ «Київський лабораторний обласний центр МОЗ України» та Баришівсько-Березанського відділення Броварської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області було обстежено 8 стаціонарних закладів торгівлі.

В результаті виїзду виявлено ряд грубих порушень, про що зафіксовано в актах обстеження. Суб’єктам господарювання надано ряд консультацій та роз’яснень щодо вимог законодавства з питань провадження торговельної діяльності.

09 серпня 2017 року за участю виконуючого обов’язки голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнка відбулося засідання комісії щодо здійснення державного контролю за додержанням вимог законодавства у сфері торгівлі, на яку були запрошені власники закладів торгівлі та представник преси.

Голова та члени комісії висловили свої думки щодо ведення діяльності магазинів та винесли рішення про подальшу роботу разом з контролюючими органами.

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації