Економіка

Оголошення 17.07.2017

16 листопада 2017 року,  з метою активізації роботи у сфері залучення інвестицій у економіку Київської області,  в місті Києві,  відбудеться Другийукраїнський форум Шовкового шляху, в рамках якого планується проведення Алеї інвестиційних проектів України , 6 галузевих панельних сесій (транспортно-логістична, торгово-економічна, інвестиційно-фінансова, науково-технічна, культурна та туристична сфери).

Форум створить виняткові можливості для представників урядових, парламентських і ділових кіл поглибити діалог, залучити інвестиції та реалізувати конкретні проекти в пріоритетних сферах економіки.

Окрім цого, в рамках проведення Форуму відбудуться В2В-зустрічі з китайськими інвесторами, які мають тверді наміри реалізовувати українсько-китайські спільні проекти.

За більш детальною інформацією звертатися до організаційного комітету Форуму (контактна особа- Похилько Тетяна Євгенівна, тел..: (067) 3821760, e-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).