Економіка

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності

Шановні суб’єкти господарювання: як власники продовольчих магазинів, де проводиться продаж хліба та хлібобулочних виробів, так і постачальники даної продукції!

На численні звернення споживачів району просимо Вас безперебійно постачати в район всі види соціальних сортів хліба, зокрема «Арнаут», які виробляють столичні заводи-виробники.

 

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Баришівської райдержадміністрації  В.М. Яценко

До уваги суб҆єктів підприємницької діяльності!

З жовтня 2018 року в Україні функціонує п’ятирічна програма допомоги USAID«Конкурентноспроможна економіка України» (далі – КЕУ) з бюджетом 42 млн.дол.США.

Основними завданнями програми є сприяння розвитку сильної, відкритої та диверсифікованої економіки України шляхом підтримки конкурентоспроможності підприємств малого і середнього бізнесу (далі – МСБ) та стартапів на українському і міжнародних ринках, допомога створенню сприятливого бізнес-клімату, заснованого на сталих економічних реформах надасть змогу скористатися перевагами від угод про міжнародну торгівлю у рамках діяльності Світової  організації торгівлі.

Одним із ключових інструментів реалізації цих завдань є грантові програми КЕУ національного масштабу. Згадані програми у поєднанні з необхідною технічною допомогою надаються для підвищення конкурентоспроможності, інвестицій та збуту продукції на внутрішньому та міжнародному ринках, а також покращенню бізнес-клімату.

Учасниками грантових програм можуть бути підприємства МСБ, фізичні особи-підприємці, галузеві бізнес-асоціації, торгові асоціації, аналітичні центри, ІТ-компанії, об’єднання підприємців, прибуткові та неприбуткові неурядові організації. На сьогодні пріоритетними напрямами грантованої програми визначено суб’єкти підприємництва, які спеціалізуються на виробництві меблів, схеми ІТ-технологій та інших інноваційних сфер виробництва і технологій.

Отримати грантову підтримку можуть суб’єкти підприємницької діяльності, які зареєстровані в Україні, а також мають добру репутацію і відповідають усім чинним нормам цивільного та податкового законодавства України. Грантовані заявки повинні супроводжуватись детальним і реалістичним бюджетом, кінцева сума якої залежить від запропонованих грантових заходів. Тип гранту залежить від запланованої діяльності та формату підприємства грантоотримувача і визначається в процесі переговорів.

У разі зацікавленості просимо звертатися до відділу економічного розвитку і торгівлі Баришівської райдержадміністрації. Контактна особа – Степанчук Оксана Олександрівна (096) 912-73-80.

Щодо початку роботи комітету із розробки проектів Стратегії розвитку Київської області на період 2021-2027 років та Плану заходів з її реалізації у 2021-2023 роках

В області розпочато роботу з розробки проектів Стратегії розвитку Київської області на період 2021-2027 років та Плану заходів з її реалізації у 2021-2023 роках на засадах smart-спеціалізації, про що оголошено на офіційному веб-сайті Київської облдержадміністрації (http://koda.gov.ua/news/uvaga-zaproshuiemo-vzyati-uchast-u-rozr/).

З метою координації цієї роботи розпорядженням голови облдержадміністрації від 18.03.2019 №146 утворено комітет із розробки Стратегії та Плану заходів. Також буде створена робоча група із розробки Стратегії та Плану заходів. Наразі департаментом економічного розвитку і торгівлі здійснюється збір пропозицій щодо кандидатур до складу зазначеної робочої групи.

Діяльність робочої групи з розробки Стратегії та плану заходів буде базуватися на опрацюванні пропозицій, які надходитимуть до департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації від суб’єктів регіонального розвитку в установленому порядку.

 

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

Щодо комплексного виставкового заходу

З 2 по 5 квітня 2019 року на території Міжнародного виставкового центру, за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15 (ст. метро «Лівобережна», павільйон 3, вхід 3-а) відбудеться комплексний виставковий захід, який поєднує виставки:

XI Міжнародну спеціалізовану виставку «Київський технічний ярмарок» (машинобудування, металургія, литво, металообробка, інструмент, технології обробки поверхні, засоби промислової автоматизації та інше);

XI Міжнародну спеціалізовану виставку « PLastExpoUA» (технології і обладнання для виробництва і переробки пластмас і  каучуку);

Міжнародну спеціалізовану виставку «Лак@Фарба Expo UA » (лакофарбові покриття та матеріали, сировина, обладнання та технології для їх виробництва, обробка поверхні, тара і упаковка):

ІІІ Міжнародну спеціалізовану виставку «Addit Expo 3D» (технології, обладнання і матеріали для адитивного виробництва і 3D друку).

З інформацією щодо складу учасників та заходів ділової програми можна ознайомитися на офіційному веб-сайті: www.iec-expo.com.ua,  та за телефоном (044) 201-11-65, 201-11-56, e-mail: plast@iec -expo.com.ua.

 Вхід на виставки безкоштовний.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту розпорядження голови Баришівської районної державної адміністрації «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Баришівської районній державній адміністрації» та аналізу його регуляторного впливу.

Розробник – Центр надання адміністративних послуг Баришівської районної державної адміністрації.

Прийняття проекту розпорядження «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Баришівської районної державної адміністрації» та його реалізація сприятиме реалізації основних принципів державної політики у сфері надання адміністративних послуг у частині забезпечення оперативності, доступності та зручності для суб’єктів звернень при наданні адміністративних послуг.

Вказаний проект розпорядження та аналіз його регуляторного впливу  буде розміщено на офіційному сайті Баришівської районної державної адміністрації  (http://www.adm-baryshivka.gov.ua/)в рубриці «Регуляторна політика» розділ «Оприлюднення проектів регуляторних актів».

Зауваження та пропозиції приймаються в письмовій формі протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу поштою за адресою: Центр надання адміністративних послуг Баришівської районної державної адміністрації: 07501, смт Баришівка, пл. Миру, 1 або на електронну адресу -  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Керівник апарату адміністрації, Т.О. Брилюк

Інформуємо!

Інформуємо, що у зв’язку зі змінами законодавства України у сфері цивільного захисту та політикою дерегуляції, що проводиться в Україні, зменшенням адміністративного та контролюючого тиску на суб’єктів господарювання з боку державного нагляду (контролю), що може відобразитися на господарській діяльності суб’єктів господарювання, департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації спільно з Головним управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій у Київській області буде проведено тренінг для представників суб’єктів господарювання Київської області, з метою роз’яснення законодавчих новацій, у тому числі й положень постанов Кабінету міністрів України від 05.11.2018 № 715 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою з надзвичайних ситуацій» та від 05.09.2018 № 716 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється».

Тренінг відбудеться об 11.00 годині 23 листопада 2018 року в приміщенні активного залу Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Київській області за адресою: м. Київ, вул. Межигірська, 8.

Участь у заході безкоштовна

Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням: https://goo.gl/forms/oHPYM8vSgqvwt5kV2.

Телефон для довідок: 044-286-82-33, 044-286-86-42

До уваги суб҆єктів господарювання!

Інформуємо, що у зв’язку зі змінами законодавства України у сфері цивільного захисту та політикою дерегуляції, що проводиться в Україні, зменшенням адміністративного та контролюючого тиску на суб’єктів господарювання з боку державного нагляду (контролю), що може відобразитися на господарській діяльності суб’єктів господарювання, департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації спільно з Головним управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій у  Київській області буде проведено круглий стіл для представників суб’єктів господарювання Київської області з метою роз’яснення законодавчих новацій, у тому числі й положень постанов Кабінету міністрів України від 05.11.2018 № 715 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою з надзвичайних ситуацій» та від 05.09.2018 № 716 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється».

Тренінг відбудеться об 11.00 годині 23 листопада 2018 року в приміщенні активного залу Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій уКиївській області за адресою: м. Київ,
 вул. Межигірська, 8.

Участь у заході безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням: https://goo.gl/forms/oHPYM8vSgqvwt5kV2.

Телефон для довідок: 044-286-82-33, 044-286-86-42.

 

Відділ економічного розвитку і торгівлі Баришівської райдержадміністрації

До уваги субєктів господарювання харчової промисловості!

Запрошуємо субєктів господарювання харчової промисловості району взяти участь у тренінгу «Шляхи підвищення конкурентоспроможності агро виробників при змінахспоживчих вподобань».

Захід проводить Міжнародна благодійна організація «інформаційний центр «Зелене досьє» у партнерстві з ВГО «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України», спілкою виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна та ГО «Інститут дослідження адаптації законодавства».

Участь у тренінгу безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням https://goo.gl/forms/tb1|R87i3az6ulvD3.

В теоретичній частині тренінгу будуть підніматися такі питання:

-  про стан Адаптації до законодавства ЄС та законодавчі вимоги до виробництва харчової продукції;

-  про останні тренди в харчовій галузі та зміну споживчих вподобань, зокрема, останні тенденції за результатами однієї з найбільших галузевих виставок світу;

-  про інструменти технічної допомоги, що сприяють виходу на міжнародні ринки.

Захід відбудеться 16 листопада 2018, м. Київ, початок о 10:00.

Для контактів: керівник проекту – Катерина Шор

Тел. 067 440-59-37

Про участь у Міжнародному форумі

21-23 листопада в Києві відбудеться ІІІ Міжнародний Форум InnovationMarketза підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства освіти та науки, Національної академії наук України.

Триденна програма заходів включає широкий спектр тематик по розвитку інноваційної та інвестиційної діяльності в освіті, науці, енергетиці, екології, фінансовому та банківському секторі.

Департамент економічного розвитку і торгівлі інформує зацікавлених представників освіти, науки, промисловості і бізнесу про можливість взяти участь та стати учасником міжнародного стратегічного Форуму розвитку інновацій в Україні.

Детальна інформація щодо участі на сайтах: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; www.innovationmarket.com.ua;

Контакти: ТОВ «Міжнародний виставковий центр» Україна, м. Київ, Броварський пр-т., 15, тел.: 206-87-17, 201-11-74.

 

 

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

Щодо відвідування Міжнародного промислового форуму

Інформуємо що з 20 по 23 листопада 2018 року в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15) відбудеться XVIIМіжнародний промисловий форум – 2018, який присвячений питанням розвитку науково-промислового потенціалу машинобудівного комплексу України.

Захід відбудеться у складі спеціалізованих виставок:

·      Металообробка;

·      УкрВторТех (комісіна техніка, обладнання);

·      УкрЛитво (ливарні технології);

·      УкрЗварювання (технології, обладнання, матеріали);

·      УкрПромАвтоматизація;

·      Гідравліка Пневматика;

·      Підшипники;

·      Підйомно-транспортне, складське обладнання;

·     Зразки, стандарти, еталони, прилади (контрольно-вимірювальні прилади, лабораторне та випробувальне обладнання, метрологія, сертифікація);

·      Безпека виробництва (засоби колективного та індивідуального захисту).

Організатор форуму – ТОВ «Міжнародний виставковий центр» (МВЦ).

Свою участь уXVIIМіжнародному промисловому форумі підтвердили близько 350 підприємств, які продемонструють новітню продукцію та технології з 32 країн світу для переоснащення виробничих потужностей, перш за все, машинобудівного комплексу. Обладнання працюватиме в режимі реального часу.

У рамках Форуму будуть представлені колективні експозиції з Китайської Народної Республіки, Туреччини, Чеської Республіки.

Пропонуємо підприємствам (установам) розглянути можливість відвідування  XVIIМіжнародного промислового форуму – 2018 та ознайомитися з експозиціями за тематичними розділами. Вхід на виставку безкоштовний.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами: (044) 201-11-65, 201-11-58, 201-11-56 та на веб-сторінці:www.iec-expo.com.ua.

 

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

Про оцінку впливу на довкілля

В зв’язку з набранням чинності 18 грудня 2017 року Законом України «Про оцінку впливу на довкілля (далі – Закон), який запровадив в Україні європейську модель екологічної оцінки відповідно до вимог Директиви 2011/92/ЄС та забезпечив виконання міжнародних зобов’язань України в рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, що може відобразитися на процесах прийняття рішень про провадження господарської діяльності суб’єктами  господарювання, департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації спільно з департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації буде проведено тренінг для представників суб’єктів господарювання Київської області з метою роз’яснення основних положень Закону.

Тренінг відбудеться об 11.00 годині 13 листопада 2018 року в приміщенні Київської обласної державної адміністрації за адресою: м. Київ, площа Лесі Українки, 1 (кім.740, 7-ий поверх).

Участь у заході безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням: https://goo.gl/forms/ yCQ1ZICs4Ik71URK2.

Телефон для довідок: 044-286-82-33, 044-286-86-42

 

Відділ економічного розвитку  і торгівлі райдержадміністрації

Інвестиційна пропозиція інвесторам

Проводимо спільно з Держпродспоживслужбою цікавий захід для бізнесу в м. Біла Церква

Реєстрація за посиланням:

https://goo.gl/forms/dOIZlBcm5TWHM9Mi1

 

Семінар для представників бізнесу Київської області «Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?»

Реєстрація на семінар за цією ссилкою:

https://goo.gl/forms/eZBHAK1T6Tz4r3Jg2

Ссилка на семінар у Фейс Буці:

https://www.facebook.com/events/1983502865293437/

 

 

Програма семінару

«Можливості від ЄС: Програми та проекти підтримки бізнесу Київської області»

13:30-14:00 Реєстрація учасників

14:00-14:15 Вступне слово першого заступника голови Київськоїоблдержадміністрації Анісімова А.Є.

14:15-14:55 Презентація програми COSME (Competitiveness of Small and Medium Enterprises) - європейської програми підтримки малого та середнього підприємництва

Вадим Загарій, експерт Команди підтримки реформ при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України

14:55-15:30 Презентація можливостей Європейської Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network) як інструменту пошуку партнерів за кордоном

Олена Фесенко, координатор консорціуму Enterprise Europe Network- Ukraine, завідувач відділу Міжнародної співпраці, трансферу технологій та захисту інтелектуальної власності Інституту фізики НАН України

15:30-15:45 Кава-пауза

15:45-16:15 Офіс з просування експорту

Представник Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

16:15-16:30 Інструменти підтримки МСБ від фінансових установ та платформ

Валерій Майборода, виконавчий директор Німецько-Українського фонду

16:30-17:00 Смарт спеціалізації для України

Ніно Даменія, експертка Команди підтримки реформ при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України

17:00-17:10 Історія успіху: інвестуємо в промисловість Київщини ТОВ Індустріальний парк Мироцьке

Станислав Герман, керівник ТОВ «Індустріальний парк Мироцьке»

17:10-17.20 Індустріальний парк «Біла Церква»

Володимир Хмурич, керівник Індустріального парку «Біла Церква»

17:20-18:00 Питання та відповіді

 

Семінар проводиться Київською обласною державною адміністрацією разом зМіністерством економічного розвитку і торгівлі

Учасники заходу: малий і середній бізнес, бізнес-асоціації, агенції регіонального розвитку,представники громадських організацій

Про американську програму бізнес стажування Регіональний економічний розвиток»

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Регіональний економічний розвиток».

 

Термін стажування у США: з 22 вересня по 13 жовтня 2018 року.

 

Звертаємо увагу! Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 29 червня 2018 року.

 

Для участі у Програмі стажування запрошуються:

• Торгові асоціації, професійні асоціації, асоціації молодих професіоналів, асоціації малого і середнього бізнесу, підприємців;

• Представники міських, регіональних і урядових організацій, сфокусованих на економічному розвитку регіону, міста, району;

• Представники університетів\технікумів, які готують студентів до роботи на місцевому ринку праці;

• Представники етнічних асоціацій та асоціацій національних меншин, правозахисних організацій.

Вимоги до кандидатів:

• Досвід керівної роботи у сфері малого та середнього бізнесу;

• Посада зі значним рівнем відповідальності;

• Знання англійської мови необов’язкове.

Розгляд і відбір кандидатів на участь у Програмі буде проводити Міністерство торгівлі США. Остаточне рішення щодо складу учасників приймає Програма САБІТ у Вашингтоні.

Стажування фінансується Міністерством торгівлі США: Програма САБІТ покриває витрати, пов'язані з перельотом з Києва до США і назад; проживання, програму навчальних занять; послуги перекладачів в робочі години; мед. страховку на випадок екстреної необхідності і 400 доларів США на непередбачені витрати на весь період стажування.

Мета програми обмін інформацією та встановлення ділових контактів у сфері регіонального економічного розвитку, ознайомлення з процесом розвитку економіки в різних регіонах США. Орієнтовна програма стажування: Групове тритижневе стажування почнеться з теоретичних занять з бізнесу, що продовжиться практичним і теоретичним навчанням, візитами в американські компанії, асоціації, урядові організації.

Документи на конкурс:

1. Анкета з фотографією заповнена російською і англійською мовами;

2. Копія першої сторінки закордонного паспорту (з анкетними даними);

3. Лист рекомендація (російською і англійською мовами).

 

Всі документи необхідно надіслати електронною поштою виключно на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , бажано одним файлом у форматі .pdf до вказаного строку.

Якщо розмір вашого файлу перевищує 7Mb, документи можна розмістити на одному з наступних файлообмінників: http://www.dropbox.com; http://www.box.com; http://www.yousendit.com .

Більш детальну інформацію про Програму, умови участі, зразок Анкети на участь, Інструкцію з заповнення Анкети можна отримати з Додатка 1.

Копія Анкети (Додаток 1) розміщена на офіційному сайті РГДА, у розділі «РГДА», підрозділ «Документи», пункт 12, за гіперпосиланням:

http://glavrada.org/files/regional-economic-development.doc .

Всі додаткові питання щодо Програми, документів, вимог участі тощо – спрямовувати до координатора програми SABIT при Посольстві Сполучених Штатів Америки у Києві Наталії Шкнеєвої за координатами:

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел. + 38 044 521 5222

Мобільний: + 38 063 298 8267

Факс: +38 044 521 5430.

Заповнені Анкети, оформлені виключно відповідно до вимог Інструкції з їх заповнення, яка міститься в Анкеті, надсилати за вказаними координатами.

 

Про Форум бізнес- і ІТ-лідерів м. Київ, 21 червня 2018 р

Шановні колеги!

Згідно з ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» до відання місцевих державних адміністрацій у межах і формах, визначених Конституцією і законами України, належить розвиток підприємництва, зокрема:

а) управління майном, приватизації, сприяння розвитку підприємництва та здійснення державної регуляторної політики;

б) промисловості, сільського господарства, будівництва, транспорту і зв`язку. 

Сприяння місцевої державної адміністрації розвитку підприємництва є безпосереднім повноваженням держадміністрації відповідно до чинного законодавства.

Рада голів державних адміністрацій інформує про проведенняукраїнською компанією Terrasoft, яка є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM, наймасштабнішої бізнес-події цього літа Форуму бізнес- і ІТ-лідерів, який відбудеться у м. Київ, 21 червня 2018 р.

Місце проведення:м. Київ, пр-т. Лобановського, 119, концертний майданчик Stereo Plaza.

Умови участі:безкоштовно (обов’язкова попередня онлайн реєстрація).

На Форумі зберуться понад 2000 учасників для бізнес-спілкування, які зможуть розширити коло ділових контактів, знайти нових клієнтів і партнерів. Також у рамках Форуму буде працювати експозона, де всі учасники зможуть ознайомитися з продуктами в галузі BPM-і CRM-систем.

Програма Форуму складається з трьох потоків:

Історії успіху і кейси: кейси компаній про стратегії та підходи, що допомагають пришвидшуватися на кожному етапі роботи компанії і ще швидше знаходити нові точки для росту.

Інструменти і технології: кращі практики застосування BPM- і CRM-інструментів у різних сферах діяльності організації, що допомагають компаніям швидко зростати і розвиватися.

Тренінги і мастер-класи: авторські майстер-класи з управління взаємовідносинами з клієнтами та оптимізації процесів компанії.

Своїм досвідом поділяться представники найбільших організацій:MTI, ПУМБ, Біосфера, Датагруп, Fedoriv, Deloitte, Vodafone Україна, ELDORADO, Hewlett-Packard Enterprise, Укртелеком, Нафтогаз України, MULTIPLEX, Miller Heiman Group, Бізнес-Конструктор та інші.

Більш детальну інформаціюпро Форум бізнес- і ІТ-лідерів можна отримати від працівників компанії Terrasoft за телефонами: +380(044)363-31-33, +380(95)924-36-96. А також в режимі онлайн через Інтернет на сторінці реєстрації учасників на Форум за гіперпосиланням: https://www.terrasoft.ua/global-tour-2018/kiev?partner=glavrada .

Просимо довести надану інформацію до органів місцевого самоврядування та поширити серед місцевих підприємств, підприємців, установ, організацій, розмістити у засобах масової інформації, офіційному сайті Адміністрації.

Гіперпосилання на сторінку реєстрації учасників на Форум для розміщення на сайті Адміністрації: https://www.terrasoft.ua/global-tour-2018/kiev?partner=glavrada

Шановні підприємці!

В зв’язку з мараторієм на проведення перевірок контролюючими органами господарської діяльності суб’єктів підприємницької діяльності району, які надають населенню побутові послуги, зокрема: перукарські та косметологічні, ці заклади залишилися поза контролем. Тому, з метою недопущення інфікування на різні хвороби (грибок, СНІД, гепатити різних форм), просимо суб’єктів підприємницької діяльності звернути особливу увагу на суворе дотримання санітарних правил при наданні населенню перукарських та косметологічних послуг.

За консультацією з питань дотримання санітарних правил звертатися до Баришівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень (тел.: 5-21-02).

 

Яценко В.М., начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

Оголошення щодо виставкових заходів в Ісламській Республіці Іран

Відповідно до листа  Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 11.01.2018 №4602-04-1375-06 за дорученням облдержадміністрації департамент економічного розвитку і торгівлі повідомляє.

 За інформацією Посольства Ісламської республіки Іран в Україні, у період з 30 січня по 02 лютого 2018 року в Міжнародному виставковому центрі вільної зони Анзалі (Ісламська Республіка Іран) відбудуться спеціалізовані виставки продуктів харчування, миючих засобів, косметичної продукції, машинного обладнання та іншої продукції галузей промисловості, пов’язаних з даними напрямами.

Додаткова інформація щодо зазначених виставок доступна на веб-сайті: http://www.honarpr.com/.

Просимо проінформувати зацікавлені суб’єкти господарювання Баришівського району  щодо можливості участі у вищезазначених заходах відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації.

 

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації    В.М.Яценко

Право споживача гарантоване державою

До відділу економічного розвитку і торгівлі Баришівської райдержадміністрації надійшла скарга від жителя м. Березань з питань захисту його прав, як споживача.

Відділом економічного розвитку і торгівлі Баришівської райдержадміністрації 12 січня 2018 року було організовано та проведено засідання Координаційної ради з питань захисту прав споживачів, на якому детально висвітлено суть скарги, а саме:

13.12.2017 року жителькою м. Березань придбано вхідні двері в одного з підприємців, який має стаціонарне підприємство торгівлі в смт Баришівка та замовлено монтаж за місцем проживання.

14.12.2017 року двері було доставлено та вмонтовано і замовника все влаштовувало, але вже 15.12.2017 року надійшла на ім’я підприємця скарга.

Непорозуміння між сторонами не вирішилось мирним шляхом, тому на засіданні Координаційної ради з питань захисту прав споживачів заслухано кожну із сторін, винесено відповідне рішення та вичерпано конфлікт.

 

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації