Економіка

Щодо участі у IV Міжнародному форумі «INNOVATION MARKET»

Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації інформує,  що 5-7 листопада 2019 року у Міжнародному виставковому центрі (Броварський пр-т, 15) відбудеться IVМіжнародний форум «INNOVATIONMARKET».

Форум проходитиме за розпорядженням Кабінету Міністрів України та за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України, Міністерства освіти та науки, Національної академії наук України.

Протягом всіх днів роботи Форуму працюватимуть секційні зали «Енергетика», «Культура», «Інтелектуальна власність», «Освіта та наука». В програмі заплановано конкурс інноваційних проектів та Innovation Hackathon організований для учнів академії наук України.

Секцією «Енергетика» традиційно третій рік проводиться тренінг керівників міст, об’єднаних територіальних громад, селищних рад. Тема цього тренінгу «Від проектів латання дір – до проектів розвитку регіонів».

Учасники тренінгу отримають знання про управління ресурсами та ознайомляться з найсучаснішими технологіями в управлінні енергетичною, транспортною інфраструктурами, поводженні з відходами та водо забезпеченням, дізнаються про нові бізнеси, що з’являються в Україні на тлі стрімкого розвиту технологій, зможуть поділитися своїми проблемами і познайомитись з тими хто допоможе їх вирішити.

Запрошуємо керівників міст, об’єднаних територіальних громад, селищних рад взяти участь у тренінгу з поширення досвіду використання нових технологій, бізнес - моделей в реальних проектах сталого розвитку. За додатковою інформацією просимо звертатись за тел. (044) 206-87-17.

 

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації  В.М.Яценко

Оголошення для жителів Баришівського району, торговельних організацій, операторів ринків, юридичних осіб тощо!

Національним банком України прийнято рішення про вилучення з 01 жовтня 2019 року з готівкового обігу монет номіналом 1, 2 та 5 копійок (постанова Правління Національного банку України від 20.06.2019 №82 «Про вилучення з готівкового обігу монет дрібних номіналів»).

Рекомендуємо суб’єктам господарювання розповсюдити відповідні матеріали на об’єктах транспорту та транспортної інфраструктури, в органах соціального захисту населення, у навчальних та лікувальних закладах, у бібліотеках, клубних закладах тощо.

Про долучення підприємств району до опитування

Відповідно до п.70 Плану пріоритетних дій Уряду на 2019 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18.12.2018 № 1106-р, з 04 по 15 листопада 2019 року буде проведено Другий український індустріальний тиждень, головною метою якого є стимулювання використання сучасних підходів до підвищення конкурентноспроможності вітчизняних промислових підприємств.

В рамках даного заходу, просимо взяти участь в опитуванні щодо проблем та перспектив розвитку промисловості Київської області до 31.10.2019 за наступним посиланням: https://forms.gle/Te3MGcfodvBuviUo9, результати якого будуть включені до підсумкового аналітичного звіту та представлені на щорічному форумі «Нова індустріальна політика» 4 грудня 2019 року на базі Торгово-промислової палати України за участі керівництва держави.

 

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації   В.М.Яценко

Щодо участі у міжнародній виставці PHILOXENIA

Департамент економічного розвитку і торгівлі інформуєщо8-10 листопада2019 рокувм. Салоніки (Греція) відбудеться міжнародна виставка PHILOXENIA. Виставка організовується за підтримки та під егідою Міністерства туризму Греції, за участі як експонента Грецької національної організації туризму, а також усіх основних національних туристичних органів.

Протягом своєї 35-ї річної історії існування, PHILOXENIA вважається однією з найуспішніших виставок для сектору туризму і є найбільшим виставковим заходом подібного спрямування у південно-Східній Європі.

Разом з PHILOXENIA відбудеться виставка готельного обладнання HOTELIA2019, на якій будуть представлені новітні тенденції та розробки в будівництві, реконструкції, оздобленні та обладнанні туристичних об’єктів.

За попередньою домовленістю з організаторами виставки стенд площею 12 квадратних метрів може бути наданий безкоштовно. Разом з тим, необхідно сплатити 228 євро за встановлення зазначеного стенду та реєстраційний внесок 100 євро плюс ПДВ.

Детальну інформацію про виставку можна отримати з посиланням https://philoxenia.helexpo.gr/en.

Контакти: +302310291188, ел.п. philoxenia@ helexpo.gr

У разі зацікавленості, Посольство України в Грецькій Республіці готове надати сприяння українським учасникам під час підготовки та участі у виставці.

 

Начальник відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації  В.М.Яценко

Щодо участі у міжнародній культурно-просвітницькій поїздці «Європейська співдружність»

Департамент економічного розвитку і торгівлі інформує, що відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016, з метою розвитку волонтерського руху, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 23 квітня до 01 травня 2020 року заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу.

Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, співробітники медичних, культурно-освітніх, соціальних закладів, співробітники, учні, студенти навчальних закладів, громадських організацій тощо.

Під час поїздки її учасники матимуть можливість взяти участь у щорічному Параді квітів 2020 року у Нідерландах – грандіозному святі квіткового мистецтва.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки. За підсумками поїздки видаються сертифікати міжнародного зразка. Для участі у поїздці необхідно мати закордонний біометричний паспорт. Кількість місць обмежена.

Додаткова інформація та реєстрація відбуватиметься за телефонами:044-501-01-15, 063-147-43-10, 050-447-49-68, 063-737-40-47, 067-407-77-98, 093-214-64-17.

 

Начальник відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації  В.М.Яценко

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності

Шановні суб’єкти господарювання: 03-04 жовтня 2019 року, у місті Житомирі в рамках Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь відбудеться ярмарка-продаж продукції та виробів декоративно-прикладного мистецтва, метою якої є популяризація продукції провідних вітчизняних виробників.

Виставка покликана продемонструвати найкращі досягнення підприємств, обмін досвідом, цікавими ідеями, інноваційними технологіями з колегами всіх регіонів України та Республіки Білорусь.

За детальною інформацією звертатися у відділ економічного розвитку і торгівлі Баришівської райдержадміністрації до 23 вересня 2019 року.

 

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності

Шановні суб’єкти господарювання: як власники продовольчих магазинів, де проводиться продаж хліба та хлібобулочних виробів, так і постачальники даної продукції!

На численні звернення споживачів району просимо Вас безперебійно постачати в район всі види соціальних сортів хліба, зокрема «Арнаут», які виробляють столичні заводи-виробники.

 

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Баришівської райдержадміністрації  В.М. Яценко

До уваги суб҆єктів підприємницької діяльності!

З жовтня 2018 року в Україні функціонує п’ятирічна програма допомоги USAID«Конкурентноспроможна економіка України» (далі – КЕУ) з бюджетом 42 млн.дол.США.

Основними завданнями програми є сприяння розвитку сильної, відкритої та диверсифікованої економіки України шляхом підтримки конкурентоспроможності підприємств малого і середнього бізнесу (далі – МСБ) та стартапів на українському і міжнародних ринках, допомога створенню сприятливого бізнес-клімату, заснованого на сталих економічних реформах надасть змогу скористатися перевагами від угод про міжнародну торгівлю у рамках діяльності Світової  організації торгівлі.

Одним із ключових інструментів реалізації цих завдань є грантові програми КЕУ національного масштабу. Згадані програми у поєднанні з необхідною технічною допомогою надаються для підвищення конкурентоспроможності, інвестицій та збуту продукції на внутрішньому та міжнародному ринках, а також покращенню бізнес-клімату.

Учасниками грантових програм можуть бути підприємства МСБ, фізичні особи-підприємці, галузеві бізнес-асоціації, торгові асоціації, аналітичні центри, ІТ-компанії, об’єднання підприємців, прибуткові та неприбуткові неурядові організації. На сьогодні пріоритетними напрямами грантованої програми визначено суб’єкти підприємництва, які спеціалізуються на виробництві меблів, схеми ІТ-технологій та інших інноваційних сфер виробництва і технологій.

Отримати грантову підтримку можуть суб’єкти підприємницької діяльності, які зареєстровані в Україні, а також мають добру репутацію і відповідають усім чинним нормам цивільного та податкового законодавства України. Грантовані заявки повинні супроводжуватись детальним і реалістичним бюджетом, кінцева сума якої залежить від запропонованих грантових заходів. Тип гранту залежить від запланованої діяльності та формату підприємства грантоотримувача і визначається в процесі переговорів.

У разі зацікавленості просимо звертатися до відділу економічного розвитку і торгівлі Баришівської райдержадміністрації. Контактна особа – Степанчук Оксана Олександрівна (096) 912-73-80.

Щодо початку роботи комітету із розробки проектів Стратегії розвитку Київської області на період 2021-2027 років та Плану заходів з її реалізації у 2021-2023 роках

В області розпочато роботу з розробки проектів Стратегії розвитку Київської області на період 2021-2027 років та Плану заходів з її реалізації у 2021-2023 роках на засадах smart-спеціалізації, про що оголошено на офіційному веб-сайті Київської облдержадміністрації (http://koda.gov.ua/news/uvaga-zaproshuiemo-vzyati-uchast-u-rozr/).

З метою координації цієї роботи розпорядженням голови облдержадміністрації від 18.03.2019 №146 утворено комітет із розробки Стратегії та Плану заходів. Також буде створена робоча група із розробки Стратегії та Плану заходів. Наразі департаментом економічного розвитку і торгівлі здійснюється збір пропозицій щодо кандидатур до складу зазначеної робочої групи.

Діяльність робочої групи з розробки Стратегії та плану заходів буде базуватися на опрацюванні пропозицій, які надходитимуть до департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації від суб’єктів регіонального розвитку в установленому порядку.

 

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

Щодо комплексного виставкового заходу

З 2 по 5 квітня 2019 року на території Міжнародного виставкового центру, за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15 (ст. метро «Лівобережна», павільйон 3, вхід 3-а) відбудеться комплексний виставковий захід, який поєднує виставки:

XI Міжнародну спеціалізовану виставку «Київський технічний ярмарок» (машинобудування, металургія, литво, металообробка, інструмент, технології обробки поверхні, засоби промислової автоматизації та інше);

XI Міжнародну спеціалізовану виставку « PLastExpoUA» (технології і обладнання для виробництва і переробки пластмас і  каучуку);

Міжнародну спеціалізовану виставку «Лак@Фарба Expo UA » (лакофарбові покриття та матеріали, сировина, обладнання та технології для їх виробництва, обробка поверхні, тара і упаковка):

ІІІ Міжнародну спеціалізовану виставку «Addit Expo 3D» (технології, обладнання і матеріали для адитивного виробництва і 3D друку).

З інформацією щодо складу учасників та заходів ділової програми можна ознайомитися на офіційному веб-сайті: www.iec-expo.com.ua,  та за телефоном (044) 201-11-65, 201-11-56, e-mail: plast@iec -expo.com.ua.

 Вхід на виставки безкоштовний.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту розпорядження голови Баришівської районної державної адміністрації «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Баришівської районній державній адміністрації» та аналізу його регуляторного впливу.

Розробник – Центр надання адміністративних послуг Баришівської районної державної адміністрації.

Прийняття проекту розпорядження «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Баришівської районної державної адміністрації» та його реалізація сприятиме реалізації основних принципів державної політики у сфері надання адміністративних послуг у частині забезпечення оперативності, доступності та зручності для суб’єктів звернень при наданні адміністративних послуг.

Вказаний проект розпорядження та аналіз його регуляторного впливу  буде розміщено на офіційному сайті Баришівської районної державної адміністрації  (http://www.adm-baryshivka.gov.ua/)в рубриці «Регуляторна політика» розділ «Оприлюднення проектів регуляторних актів».

Зауваження та пропозиції приймаються в письмовій формі протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу поштою за адресою: Центр надання адміністративних послуг Баришівської районної державної адміністрації: 07501, смт Баришівка, пл. Миру, 1 або на електронну адресу -  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Керівник апарату адміністрації, Т.О. Брилюк

Інформуємо!

Інформуємо, що у зв’язку зі змінами законодавства України у сфері цивільного захисту та політикою дерегуляції, що проводиться в Україні, зменшенням адміністративного та контролюючого тиску на суб’єктів господарювання з боку державного нагляду (контролю), що може відобразитися на господарській діяльності суб’єктів господарювання, департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації спільно з Головним управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій у Київській області буде проведено тренінг для представників суб’єктів господарювання Київської області, з метою роз’яснення законодавчих новацій, у тому числі й положень постанов Кабінету міністрів України від 05.11.2018 № 715 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою з надзвичайних ситуацій» та від 05.09.2018 № 716 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється».

Тренінг відбудеться об 11.00 годині 23 листопада 2018 року в приміщенні активного залу Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Київській області за адресою: м. Київ, вул. Межигірська, 8.

Участь у заході безкоштовна

Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням: https://goo.gl/forms/oHPYM8vSgqvwt5kV2.

Телефон для довідок: 044-286-82-33, 044-286-86-42

До уваги суб҆єктів господарювання!

Інформуємо, що у зв’язку зі змінами законодавства України у сфері цивільного захисту та політикою дерегуляції, що проводиться в Україні, зменшенням адміністративного та контролюючого тиску на суб’єктів господарювання з боку державного нагляду (контролю), що може відобразитися на господарській діяльності суб’єктів господарювання, департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації спільно з Головним управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій у  Київській області буде проведено круглий стіл для представників суб’єктів господарювання Київської області з метою роз’яснення законодавчих новацій, у тому числі й положень постанов Кабінету міністрів України від 05.11.2018 № 715 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою з надзвичайних ситуацій» та від 05.09.2018 № 716 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється».

Тренінг відбудеться об 11.00 годині 23 листопада 2018 року в приміщенні активного залу Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій уКиївській області за адресою: м. Київ,
 вул. Межигірська, 8.

Участь у заході безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням: https://goo.gl/forms/oHPYM8vSgqvwt5kV2.

Телефон для довідок: 044-286-82-33, 044-286-86-42.

 

Відділ економічного розвитку і торгівлі Баришівської райдержадміністрації

До уваги субєктів господарювання харчової промисловості!

Запрошуємо субєктів господарювання харчової промисловості району взяти участь у тренінгу «Шляхи підвищення конкурентоспроможності агро виробників при змінахспоживчих вподобань».

Захід проводить Міжнародна благодійна організація «інформаційний центр «Зелене досьє» у партнерстві з ВГО «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України», спілкою виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна та ГО «Інститут дослідження адаптації законодавства».

Участь у тренінгу безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням https://goo.gl/forms/tb1|R87i3az6ulvD3.

В теоретичній частині тренінгу будуть підніматися такі питання:

-  про стан Адаптації до законодавства ЄС та законодавчі вимоги до виробництва харчової продукції;

-  про останні тренди в харчовій галузі та зміну споживчих вподобань, зокрема, останні тенденції за результатами однієї з найбільших галузевих виставок світу;

-  про інструменти технічної допомоги, що сприяють виходу на міжнародні ринки.

Захід відбудеться 16 листопада 2018, м. Київ, початок о 10:00.

Для контактів: керівник проекту – Катерина Шор

Тел. 067 440-59-37

Про участь у Міжнародному форумі

21-23 листопада в Києві відбудеться ІІІ Міжнародний Форум InnovationMarketза підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства освіти та науки, Національної академії наук України.

Триденна програма заходів включає широкий спектр тематик по розвитку інноваційної та інвестиційної діяльності в освіті, науці, енергетиці, екології, фінансовому та банківському секторі.

Департамент економічного розвитку і торгівлі інформує зацікавлених представників освіти, науки, промисловості і бізнесу про можливість взяти участь та стати учасником міжнародного стратегічного Форуму розвитку інновацій в Україні.

Детальна інформація щодо участі на сайтах: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; www.innovationmarket.com.ua;

Контакти: ТОВ «Міжнародний виставковий центр» Україна, м. Київ, Броварський пр-т., 15, тел.: 206-87-17, 201-11-74.

 

 

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

Щодо відвідування Міжнародного промислового форуму

Інформуємо що з 20 по 23 листопада 2018 року в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15) відбудеться XVIIМіжнародний промисловий форум – 2018, який присвячений питанням розвитку науково-промислового потенціалу машинобудівного комплексу України.

Захід відбудеться у складі спеціалізованих виставок:

·      Металообробка;

·      УкрВторТех (комісіна техніка, обладнання);

·      УкрЛитво (ливарні технології);

·      УкрЗварювання (технології, обладнання, матеріали);

·      УкрПромАвтоматизація;

·      Гідравліка Пневматика;

·      Підшипники;

·      Підйомно-транспортне, складське обладнання;

·     Зразки, стандарти, еталони, прилади (контрольно-вимірювальні прилади, лабораторне та випробувальне обладнання, метрологія, сертифікація);

·      Безпека виробництва (засоби колективного та індивідуального захисту).

Організатор форуму – ТОВ «Міжнародний виставковий центр» (МВЦ).

Свою участь уXVIIМіжнародному промисловому форумі підтвердили близько 350 підприємств, які продемонструють новітню продукцію та технології з 32 країн світу для переоснащення виробничих потужностей, перш за все, машинобудівного комплексу. Обладнання працюватиме в режимі реального часу.

У рамках Форуму будуть представлені колективні експозиції з Китайської Народної Республіки, Туреччини, Чеської Республіки.

Пропонуємо підприємствам (установам) розглянути можливість відвідування  XVIIМіжнародного промислового форуму – 2018 та ознайомитися з експозиціями за тематичними розділами. Вхід на виставку безкоштовний.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами: (044) 201-11-65, 201-11-58, 201-11-56 та на веб-сторінці:www.iec-expo.com.ua.

 

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

Про оцінку впливу на довкілля

В зв’язку з набранням чинності 18 грудня 2017 року Законом України «Про оцінку впливу на довкілля (далі – Закон), який запровадив в Україні європейську модель екологічної оцінки відповідно до вимог Директиви 2011/92/ЄС та забезпечив виконання міжнародних зобов’язань України в рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, що може відобразитися на процесах прийняття рішень про провадження господарської діяльності суб’єктами  господарювання, департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації спільно з департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації буде проведено тренінг для представників суб’єктів господарювання Київської області з метою роз’яснення основних положень Закону.

Тренінг відбудеться об 11.00 годині 13 листопада 2018 року в приміщенні Київської обласної державної адміністрації за адресою: м. Київ, площа Лесі Українки, 1 (кім.740, 7-ий поверх).

Участь у заході безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням: https://goo.gl/forms/ yCQ1ZICs4Ik71URK2.

Телефон для довідок: 044-286-82-33, 044-286-86-42

 

Відділ економічного розвитку  і торгівлі райдержадміністрації

Інвестиційна пропозиція інвесторам

Проводимо спільно з Держпродспоживслужбою цікавий захід для бізнесу в м. Біла Церква

Реєстрація за посиланням:

https://goo.gl/forms/dOIZlBcm5TWHM9Mi1

 

Семінар для представників бізнесу Київської області «Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?»

Реєстрація на семінар за цією ссилкою:

https://goo.gl/forms/eZBHAK1T6Tz4r3Jg2

Ссилка на семінар у Фейс Буці:

https://www.facebook.com/events/1983502865293437/

 

 

Програма семінару

«Можливості від ЄС: Програми та проекти підтримки бізнесу Київської області»

13:30-14:00 Реєстрація учасників

14:00-14:15 Вступне слово першого заступника голови Київськоїоблдержадміністрації Анісімова А.Є.

14:15-14:55 Презентація програми COSME (Competitiveness of Small and Medium Enterprises) - європейської програми підтримки малого та середнього підприємництва

Вадим Загарій, експерт Команди підтримки реформ при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України

14:55-15:30 Презентація можливостей Європейської Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network) як інструменту пошуку партнерів за кордоном

Олена Фесенко, координатор консорціуму Enterprise Europe Network- Ukraine, завідувач відділу Міжнародної співпраці, трансферу технологій та захисту інтелектуальної власності Інституту фізики НАН України

15:30-15:45 Кава-пауза

15:45-16:15 Офіс з просування експорту

Представник Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

16:15-16:30 Інструменти підтримки МСБ від фінансових установ та платформ

Валерій Майборода, виконавчий директор Німецько-Українського фонду

16:30-17:00 Смарт спеціалізації для України

Ніно Даменія, експертка Команди підтримки реформ при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України

17:00-17:10 Історія успіху: інвестуємо в промисловість Київщини ТОВ Індустріальний парк Мироцьке

Станислав Герман, керівник ТОВ «Індустріальний парк Мироцьке»

17:10-17.20 Індустріальний парк «Біла Церква»

Володимир Хмурич, керівник Індустріального парку «Біла Церква»

17:20-18:00 Питання та відповіді

 

Семінар проводиться Київською обласною державною адміністрацією разом зМіністерством економічного розвитку і торгівлі

Учасники заходу: малий і середній бізнес, бізнес-асоціації, агенції регіонального розвитку,представники громадських організацій