Баришівка щоденна

Щоденна інформація ситуацію з коронавірусом COVID-19 станом на 09.00 "09" вересня 2020 року по Баришівському району

Щоденна інформація ситуацію з коронавірусом COVID-19 станом на 09.00 "09" вересня  2020 року по Баришівському району

На самоізоляції перебуває 96 особа, з них:

·  лабораторно підтверджений ПЛР випадок COVID-19 – 78 осіб (смт Баришівка-24,  с.Бзів -2, с. Волошинівка -2,   с.Коржі -6,с.Корніївка -3,  с.Лехнівка - 5,  с.Лукаші - 1, с. Лук’янівка-1, с.Леляки -1, с. Морозівка -1,   с.Пасічна -4,  с.Перемога-5, с.Рудницьке -3,   с. Садове -8  с. Селичівка -9, с.Семенівка -2, с.Селище-1,)

·  підозра на COVID-1 – 2особи(смт Баришівка, с.Пасічна);

·  контакт з хворим на COVID-19 – 16 осіб  (смт Баришівка, с.Волошинівка, с.Лехнівка,  с.Рудницьке,  с.Селичівка, с.Пасічна,)

Обстежено на COVID-19 методом ПЛР – 29 осіб,  отримано- 6 позитивних результатів.

Обстежено швидким тестом на COVID-19 - 0 осіб

На лікуванні в інфекційному відділенні Баришівської ЦРЛ перебуває 3 хворих.

*за інформацією, наданою КНП «Баришівська ЦРЛ» Баришівської селищної ради (керівник – Буняк Г.М.), КНП «ЦПМСД» Баришівської районної ради (головний лікар – Коврига П.О.), Баришівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «КОЛЦ МОЗУ» (завідувач – Попович  В.П.).