Баришівка щоденна

Щоденна інформація ситуацію з коронавірусом COVID-19 станом на 09.00 "08" вересня 2020 року по Баришівському району

Щоденна інформація ситуацію з коронавірусом COVID-19 станом на 09.00 "08" вересня  2020 року по Баришівському району

На самоізоляції перебуває 91 особа, з них:

·  лабораторно підтверджений ПЛР випадок COVID-19 – 70 осіб (смт Баришівка  -18,  с.Бзів -2,  с. Волошинівка -2,   с.Коржі -6,    с.Корніївка -3,  с.Рудницьке -2, с. Садове -9  с. Селичівка -9, с.Семенівка -2,  с.Пасічна -4,  с.Лехнівка - 5,  с.Лукаші - 1, с.Перемога-5,  с. Лук’янівка-1, с.Леляки -1)

·  підозра на COVID-1 – 1особа (смт Баришівка);

·  контакт з хворим на COVID-19 – 20 осіб  (смт Баришівка, с.Волошинівка, с.Лехнівка, с.Коржі,  с.Рудницьке,  с.Селичівка, с.Пасічна,)

Обстежено на COVID-19 методом ПЛР – 72 особи,  отримано- 8 позитивних результатів.

Обстежено швидким тестом на COVID-19 - 0 осіб

На лікуванні в інфекційному відділенні Баришівської ЦРЛ перебуває 3 хворих.

*за інформацією, наданою КНП «Баришівська ЦРЛ» Баришівської селищної ради (керівник – Буняк Г.М.), КНП «ЦПМСД» Баришівської районної ради (головний лікар – Коврига П.О.), Баришівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «КОЛЦ МОЗУ» (завідувач – Попович  В.П.).