Баришівка щоденна

Щоденна інформація про ситуацію з коронавірусом COVID-19 станом на 09.00 "30" липня 2020 року по Баришівському району

На самоізоляції перебуває38 осіб, з них:

·  лабораторно підтверджений ПЛР випадок COVID-19 – 18 осіб (6 – смт Баришівка, 2 – с. Сезенків, 2 – с. Садове, 2 – с. Перемога, 3 – с. Гостролуччя, 1 – с. Селище, 2 – с. Веселинівка);

·  підозра на COVID-19 – 6 осіб (с. Лехнівка, с. Семенівка, с. Морозівка);

·  контакт з хворим на COVID-19 – 14 осіб (с. Паришків, с. Лехнівка, с. Садове, с. Перемога, с. Гостролуччя, смт Баришівка, с. Семенівка).

Обстежено на COVID-19 методом ПЛР 8 осіб, швидкими тестами –6 осіб (позитивних результатів немає).

*за інформацією, наданою КНП «Баришівська ЦРЛ» Баришівської селищної ради (керівник – Буняк Г.М.), КНП «ЦПМСД» Баришівської районної ради (головний лікар – Коврига П.О.), Баришівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «КОЛЦ МОЗУ» (завідувач – Оврашко О.І.).