Баришівка щоденна

Про визначення рівня надзвичайної ситуації на території Баришівського району

18 березня в Баришівській районній державній адміністрації під керівництвом голови РДА Валентини Зозулі відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. В порядку денному розглядалося одне питання — «Про визначення рівня надзвичайної ситуації на території Баришівського району».

Згідно протоколу позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 18.03.2020 № 5 «Про визначення рівня надзвичайної ситуації на території Київської області» члени комісії прийняли рішення тимчасово ввести на території Баришівського району Київської області режим надзвичайної ситуації.

Ввести в дію план реагування на медико-біологічні захворювання.

Відповідно до ст. 75 Кодексу цивільного захисту України та з метою забезпечення управління невідкладними заходами під час виникнення надзвичайної ситуації місцевого рівня призначено керівником робіт з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня – керівника апарату Баришівської районної державної адміністрації Тетяну Брилюк.

Відповідно вимог наказу МВС від 26.12.2014 № 1406 «Про затвердження Положення про штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації» та Видів оперативно-технічної і звітної документації штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації» керівником штабу з ліквідації наслідків НС (далі – Штаб) – в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту Баришівської районної державної адміністрації  Світлану Гапич.

Поставлено завдання: визначити структуру та персональний склад Штабу, розробити та затвердити план заходів з ліквідації наслідків НС.

Визначено місце роботи та розгортання Штабу - Баришівська районна державна адміністрація (мала зала).

Баришівський РС ГУ ДСНС України у Київській області відпрацювати необхідні документи відповідно до вищевикладеного наказу МВС від 26.12.2014 № 1406.

Створено робочу групу для проведення рейдів щодо вивчення роботи закладів торгівлі та ринків у складі:

- Баришівського селищного голови,

- заступника Баришівського селищного голови,

- представника держпродспоживслужби,

- представника Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу ГУ НП у Київській області,

- сільського голови (в.о. старости) населеного пункту, де відбувається перевірка.

Голові селищної, сільських рад, в.о. старост обмежити кількість одночасного перебування в торгових приміщення відвідувачів.

До покращення епідемічної ситуації відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 № 409 «Про затвердження Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій» та Положення про Постійну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Баришівської районної державної адміністрації Київської області, рішення Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Баришівської райдержадміністрації, прийняті у межах її повноважень, є обов’язковими для виконання органами державної влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності, розташованих на території Баришівського району.