Баришівка щоденна

У Баришівській РДА відбувся виїзний особистий прийом громадян

Сьогодні, 29 листопада, перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Світлана Іванівна Свищева провела виїзний особистий прийом громадян, у якому взяли участь голова Баришівської райдержадміністрації О.А. Левченко, голова селищної ради О.П. Вареніченко.

У ході прийому порушувалися питання, що стосуються різних сфер суспільного життярайону.

За допомогою у вирішенні проблемних питань до першого заступника звернулися голова Яблунівської сільської ради М.П. Холявко, голова Семенівської сільської ради М.М. Кочерга.

Під час зустрічі Микола Петрович Холявко підняв питання про будівництво дитячого садочку у селі Яблуневе; про відсутність лікаря на території Яблунівської сільської ради та забезпечення хоча б одного сімейного лікаря на один із ФАПів населених пунктів; питання про несплату податків підприємствами за орендну плату використання земельних ділянок.

Голова Семенівської сільської ради Микола Миколайович доповів, що на території села Семенівна знаходиться декілька природних водойм. Громада хоче їх реконструювати, але для цього необхідно кошти. Тож голова сільської ради звернувся з питанням щодо виділення коштів для виготовлення оцінки впливу на довкілля, для подальшого створення на території сільської ради комунального підприємства з використання водяних ресурсів (озера).

На кожне із порушених питань Світлана Свищева надала вичерпні відповіді та роз’яснення.Питання, що потребують більш детального вивчення, взяла під особистий контроль.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка