Баришівка щоденна

Відбулося засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при Баришівській райдержадміністрації

В приміщенні  Баришівської райдержадміністрації під головуванням начальника служби у справах дітей та сім’ї Баришівської райдержадміністрації Ігнатенко Г.І. за участю керівників організацій, установ, управлінь району та структурних підрозділів райдержадміністрації відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї.

На розгляд членів ради та запрошених були винесені наступні питання:

- «Про стан організації працевлаштування неповнолітніх, їх професійного навчання та профорієнтації. Дотримання законодавства щодо  праці неповнолітніх», ознайомив членів Ради директор Баришівської районної філії Київського обласного Центру зайнятості Гарбуз Єгор Васильович.

- «Про напрямки роботи органів і установ щодо попередження насильства в дитячому середовищі та сім’ях», доповіли   старший інспектор ювенальної превенції Баришівського відділення поліції ГУНП в Київській області, Мойсієнко Юрій Григорович, в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА Гапич Світлана Борисівна, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради Щерба Тетяна Валентинівна.

- «Про соціальну допомогу дітям і особам з числа внутрішньо переміщених осіб та сімей   учасників антитерористичної операції», доповіли начальник управління соціального захисту населення адміністрації Сухенко Людмила Дмитрівна, директор  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Баришівської селищної ради Борзак Лариса Василівна, головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї адміністрації Ілляш Юлія Вікторівна, начальник відділу соціального захисту населення апарату виконавчого комітету Баришівської селищної ради Маценко Людмила Володимирівна.

- «Про підсумки роботи та виконання рішень Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при Баришівській райдержадміністрації у 2019 році», доповіла начальник служби у справах дітей та сім’ї адміністрації. Ігнатенко Ганна Іванівна

За підсумками Координаційної ради прийнято відповідні рішення

Служба у справах дітей та сім’ї Баришівської райдержадміністрації