Баришівка щоденна

Відзначення Дня бійця територіальної оборони у Баришівському районі

09 жовтня 2019 року на площі перед райдержадміністрацією відбулися заходи з нагоди відзначення Дня бійця територіальної оборони в Баришівському районі.

У заході взяли участь керівництво району, т.в.о. військового комісара Баришівського районного військового комісаріату, представники управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, селищної ради, представники громадських організацій району, учні загальноосвітніх навчальних закладів району, представники ЗМІ, громадськість.

Захід розпочався  зпідняттяДержавногоПрапоруУкраїнипід виконання Держаного Гімну України.

До учасників заходу із словами привітання звернулися голова Баришівської районної державної адміністрації О.А. Левченко та т.в.о. військового комісара Баришівського районного військового комісаріату Я.Я. Брилюк, побажавши добробуту, єдності, незламності духу та віри в завтрашній день, а всій Україні – миру й достатку.

За високий професіоналізм, активну громадську позицію, вагомий внесок у патріотичне виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня бійця територіальної оборони були нагороджені подяками Баришівської районної державної адміністрації:

-       Щербак  Сергій  Валерійович - директор Баришівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М. Зерова;

-       Коломієць Олександр Васильович – вчитель фізкультури та курсу «Захист Вітчизни» Волошинівського НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів дитячий садок імені  Героя України Руслана Лужевського;

-       Гайдук Оксана Володимирівна – вчитель курсу «Захист Вітчизни» Баришівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М. Зерова;

-        Харченко Євген Олександрович - фельдшер з медицини невідкладних станів екстреної медичної допомоги Баришівського ППБ (пункту постійного базування).

Після урочистої частини відбулись показові військові заняттяу лісовій зоні с. Хлопків Баришівського району.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації