Баришівка щоденна

Робоча нарада

03 жовтня 2019 року під головуванням першого заступника голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнка, за участю головного спеціаліста з оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації Н.В. Шило, виконуючого обов’язки начальникаБаришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції Київської області Б.В. Король, старшого дільничного офіцера Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції Київської області О.М. Губського, головного спеціаліста районного військового комісаріату В.М. Денисової відбулася нарада з питання проведення осіннього призову громадян України на строкову військову службу та неявки призовників до Баришівського районного військового комісаріату.

За результатами наради розроблено спільний план дій щодо розшуку та доставки призовників до Баришівського районного військового комісаріату для проходження медичної комісії та вирішення питання призову їх на строкову військову службу.

Н.В. Шило, головний спеціаліст з оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації