Баришівка щоденна

Засідання організаційного комітету

01 жовтня 2019 року у малій залі райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету щодо підготовки та проведення Дня бійця територіальної оборони.

У засіданні взяли участь перший заступник голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнко, заступник голови райдержадміністрації О.В. Плясецький, керівник апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, представники селищної ради.

Під час засідання оргкомітету розглянули пропозиції щодо підготовки та проведення Дня бійця територіальної оборони в Баришівському районі, обговорені актуальні питання щодо належного рівня проведення даного заходу.

Керівникам відповідних служб, відповідальних за проведення даного заходу дано відповідні доручення до виконання.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації