Баришівка щоденна

Робоча зустріч

Сьогодні 05 вересня 2019 року заступник голови Баришівської районної державної адміністрації Плясецький О.В., виконуюча обов’язки начальника управління освіти, молоді та спорту Баришівської районної державної адміністрації Гапич С.Б. спільно з Яблунівським сільським головою Холявком М.П. та директором Яблуневої загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Баришівської районної ради Київської області Нечипорук І.В.  відвідали філологічний факультет державного вищого навчального  закладу «Переяслав – Хмельницький державний педагогічний університет  імені  Григорія Сковороди».

Під час зустрічі з деканом філологічного факультету  Свириденко О.М.  було обговорено ряд питань, зокрема забезпечення Яблуневої ЗОШ І-ІІІ ст.  вчителем англійської мови,  подальшого забезпечення вчителями закладів освіти, можливості проходження практики студентами вишу в школах Баришівського району, проведення профорієнтаційної роботи в закладах загальної середньої освіти. Деканом філологічного факультету було організовано зустріч з студентами-філологами, які отримали запрошення на роботу в закладах освіти Баришівського району.

В.о. начальника управління освіти, молоді та спорту Баришівської районної державної адміністрації Гапич С.Б.