Баришівка щоденна

Відзначення Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України

23 серпня 2019 року пройшли урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України.

Розпочалися заходи на Меморіалі Слави, де керівники виконавчої влади, керівники управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, представники селищної ради, керівники підприємств, організацій та установ району, учасники антитерористичної операції, волонтери поклали квіти до підніжжя пам’ятних знаків з метою вшанування пам’яті загиблих воїнів.

Всі учасники заходу приєдналися до патріотичної ходи з Державним Прапором України - від Меморіалу Слави до адміністративного приміщення районної державної адміністрації, де проходило святкування Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України.

В урочистостях взяли участь виконуючий обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнко, заступник голови районної ради С.І. Богдан, селищний голова О.П. Вареніченко, керівники управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, представники селищної ради, керівники підприємств, організацій та установ району, учасники антитерористичної операції, волонтери, представники ЗМІ, громадськість.

Під виконання Держаного Гімну України, відбулася церемонія підняття Державного Прапора України, військовослужбовцем, який брав участь в антитерористичній операції на сході України, Буряк Борис Сергійович.

До учасників заходу із словами привітання звернувся виконуючий обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнко, побажав добробуту, єдності, незламності духу та віри в завтрашній день, а всій Україні – миру й достатку.

Подяками Баришівської районної державної адміністрації та цінними подарунками нагороджено працівників райдержадміністрації, установ та організацій району, учасників анти терористичної операції, волонтерів.

За традицією з нагоди Дня Державного Прапора України керівництвом району урочисто були вручені паспорти громадянина України. Документи отримали учні Бзівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок» Баришівської селищної ради Ліпський Іван Русланович і Сердюк Олександр Віталійович, учні Морозівського навчально-виховного комплексу «спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів – ясла-садок» імені Дениса Поповича  Баришівської селищної ради Шилифост Руслана Юріївна і Кулик Костянтин Станіславович.

Для всіх присутніх учасників заходу звучали музичні привітання від вихованців дитячої музичної школи.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації