Баришівка щоденна

Привітання голови Баришівської райдержадміністрації з Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України

Шановні жителі району!

Щиро вітаю Вас з державними святами – Днем Державного Прапора України та Днем незалежностіУкраїни.

Ці визначні дати започаткували нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпили його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення і вже 28 років гуртує український народ у його прагненні до власної державності, свободи і демократії.

Прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, довгих щасливих років життя, миру, спокою, благополуччя та впевненості у завтрашньому дні!

Нехай це величне свято додасть нам віри у світле майбутнє та успіх української держави.

З повагою, Голова Баришівської районної державної адміністрації Олег Левченко