Баришівка щоденна

Зустріч з ТОВ Максі-М+

21.08.2019 р. директор Баришівської районної філії Єгор Гарбуз   провів робочу зустріч з директором ТОВ «Максі- М +» Олексієм Кульгою. Це товариство займається реалізацією господарчих товарів та техніки. Під час зустрічі керівнику було презентовано електронні сервіси як для роботодавців так і для шукачів роботи,  презентовано послуги, що надаються роботодавцям службою зайнятості. Також було  надано буклети, інформаційні матеріали.

На даний час магазину терміново потрібні касири, продавці-консультанти та вантажник.

За більш детальною інформацією стосовно працевлаштування звертатися  до Баришівської філії Київського обласного центру зайнятості,  що знаходиться за адресою: Київська область, смт.Баришівка, вул.Київський шлях,61а, або за телефонами (045 76) 5-24-82, (04576)4-12-57.