Баришівка щоденна

Засідання організаційного комітету

19 серпня 2019 року під головуванням першого заступника голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнка, відбулося засідання організаційного комітету щодо відзначення у Баришівському районі 28-ї річниці незалежності України.

У засіданні організаційного комітету взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району.

Під час засідання оргкомітету погодили план заходів з підготовки та відзначення 28-ї річниці незалежності України у Баришівському районі, обговорені актуальні питання щодо належного рівня проведення даного заходу, також обговорено питання щодо участі делегації від Баришівського району у обласному заході з нагоди Дня незалежності України, який відбудеться 23 липня у м. Переяслав-Хмельницький.

Керівники відповідних служб, відповідальних за проведення районного заходу доповіли про стан підготовки до проведення заходів з нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації