Баришівка щоденна

Виїзний прийом громадян

10 липня 2019 року заступник голови райдержадміністрації Ф.В. Маренич, за участю дільничного офіцера поліції Баришівського відділення Переяслав – Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області В.В. Демішина, головного спеціаліста з оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації Н.В. Шило провів виїзний прийом громадян та робочу зустріч з питання профілактики та протидії правопорушень у Баришівському районі.

Відповідно до графіку виїздів роботу проведено у Перемозькому та Рудницькому старостинських округахБаришівської селищної ради.

Під час зустрічі на обговорення виносились питання про зниження криміногенної обстановки в селах, розпивання спиртних напоїв в громадських місцях та продаж алкоголю неповнолітнім. Піднімалось питання про відправлення на примусове лікування осіб, які зловживають спиртними напоями та ведуть аморальний спосіб життя. Також обговорювали проблему обрізки дерев по населених пунктах та особливо біля навчальних закладів.  Присутні наголошували на тому щоб дільничний офіцер поліції частіше проводив зустрічі з учнівською молоддю в навчальних закладах, проводили частіші рейди по населених пунктах в нічний час та у вихідні дні на дискотеках.

Шило Н.В., головний спеціаліст з оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату адміністрації