Баришівка щоденна

Засідання позачергової сесії Баришівської районної ради

13 червня 2019 року у великій залі райдержадміністрації голова Баришівської райдержадміністрації О.А. Левченко, брав участь у спільному засіданні постійної комісії районної ради та Президії районної ради з погодження порядку денного та проектів рішень позачергової 45 сесії  районної ради та у пленарному засіданні позачергової сорок п’ятої сесії Баришівської районної  ради.

Засідання постійної комісії, Президії та сесії провів голова Баришівської районної ради В.А. Гуменюк, за участю заступника голови районної ради С.І. Богдана. У засіданні сесії взяли участь перший заступник голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнко, депутати районної ради VII скликання, представники органів місцевого самоврядування, керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, представники ЗМІ, громадськість.

Під час пленарного засідання позачергової сесії районної ради розглянули питання порядку денного та прийняли відповідні рішення.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка