Баришівка щоденна

Проведено громадські слухання

10 червня 2019 року у великій залі райдержадміністрації відбулися громадські слухання щодо процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості в проекті Детального плану території під будівництво свинокомплексу № 11 в межах Гостролуцької сільської ради Баришівського району Київської області.

У засіданні взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Гордієнко, керівники відділів райдержадміністрації, представники СП ТОВ «НИВА ПЕРЕЯСЛАВЩИНИ»,  жителі населених пунктів Гостролуччя та Перемога, представники ЗМІ, громадськість.

Під час проведення громадських слухань розглянули зауваження та пропозиції до Детального плану території під будівництво свинокомплексу № 11 в межах Гостролуцької сільської ради.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка