Баришівка щоденна

Розгляд генеральних планів сіл Дубове та Хмельовик на містобудівній раді

6 червня 2019 року в приміщенні облдержадміністрації відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при департаменті містобудування та архітектури Київської облдержадміністрації.

На порядок денний було винесено питання розгляду Генеральних планів сіл Дубове та Хмельовик Яблунівської сільської ради Баришівського району.Проекти представили фахівці ТОВ «УКРГРУППРОЕКТ». Після детальної презентації генпланів, відбулося активне їх обговорення. Члени містобудівної ради мали змогу висловити свої зауваження та пропозиції. Серед ключових питань – впорядкування вулично-дорожньої мережі, максимальне збереження існуючих зелених насаджень загального користування, передбачення територій для розміщення логістики в межах села Хмельовик. В роботі архітектурно-містобудівної ради взяли участь головний архітектор Баришівського району Сторчак А.І. та Яблунівський сільський голова Холявко М.П.

Після обговорення, архітектурно-містобудівною радою було прийняте рішення: за результатами засідання - проектувальникам урахувати висловлені зауваження, відкоригувати генеральні план сіл та подати їх на затвердження до сільської ради.

Сторчак А.І.- начальник відділу містобудування та архітектури Баришівськоїрайдержадміністрації