Баришівка щоденна

Семінар-нарада з організації та забезпечення якісного надання адміністративних послуг у Баришівському районі

07 червня 2019 року у малій залі райдержадміністрації Центром надання адміністративних послуг Баришівської районної державної адміністрації в особі начальника Дорофеєвої К.І та Баришівським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби у Київській області в особі Горбатка А.М., спільно з Баришівською районною державною лікарнею ветеринарної медицини в особі Широкого О.В. проведено семінар-нараду з організації та забезпечення якісного надання адміністративних послуг у Баришівському районі.

В ході проведення семінар-наради обговорено всі питання порядку денного, спеціалістами  роз’яснено ряд проблемних питань та запропоновано шляхи їх вирішення. Присутні домовилися максимально об’єднати зусилля щодо створення сприятливих умов для належного надання адміністративних послуг у Баришівському районі, на виконання ЗУ «Про адміністративні послуги», розпорядження КМУ від 16.05.2014 № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг».

К. ДОРОФЕЄВА, начальник Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації