Баришівка щоденна

Міжнародний день захисту дітей

Традиційно в перший день літа, 1 червня, відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості і надії.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Від кожного з нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління.

На святковий захід завітали голова районної державної адміністрації О.А. Левченко, перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Гордієнко, голова районної ради В.А. Гуменюк, селищний голова О.П. Вареніченко, народний депутат України П.О. Різаненко, які поздоровили малечу з Міжнародним днем захисту дітей, початком оздоровчого періоду та відпочинку.

Святкування Дня захисту дітей проходило у парку «Липняки».

У проведенні свята взяли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів району, в тому числі діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які опинилися у складних життєвих обставинах, діти учасників антитерористичної операції, жителі селища.

Під час святкування відбувся святковий концерт за участю дитячих колективів громади, майстер-класи, виставки народних умільців, безпрограшна дитяча лотерея «Веселка», творча майстерня «Сімейне коло», шоу мильних бульбашок, акція «Посмішки веселого дитинства», аквагрим, казкові герої, дитячий футбол, а також дитячі атракціони, каруселі, солодка вата, соки та морозиво.

Свято пройшло в піднесеному настрої. Діти з великим задоволенням  бігали, метали, стрибали,  малювали. танцювали  та грали.

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка