Баришівка щоденна

Виїзний прийом громадян

29 травня 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Гордієнко, за участю дільничного офіцера поліції Баришівського відділення Переяслав – Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області С.О. Велікдуса, головного спеціаліста з оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації Н.В. Шило провів виїзний прийом громадян та робочу зустріч з питання профілактики та протидії правопорушень у Баришівському районі.

Відповідно до графіку виїздів роботу проведено у Веселинівському та Бзівському старостинських округах Баришівської селищної ради.

На зустрічі були присутні виконуючі обов’язки старост та жителі громад.

Під час зустрічі заслухали звіт дільничного офіцера поліції Баришівського відділення Переяслав – Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області про стан правопорядку на території вищезазначених старостинських округах за 5 місяців 2019 року, розглянули актуальні проблеми у громаді.

В ході робочої зустрічі обговорили проблемні питання ФАПу, проведення ямкового ремонту доріг, питання проведення частіших зустрічей представників поліції з учнівською молоддю для зменшення правопорушень в населених пунктах, питання надання та оформлення житлової субсидії громадянам.

У ході візиту до с. Бзів перший заступник голови райдержадміністрації відвідав Бзівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок», ознайомився з його роботою та проблемними питаннями закладу.

Всі проблемні питання перебувають на контролі у керівництва райдержадміністрації.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації