Баришівка щоденна

Засідання чергової сесії Баришівської районної ради

22 травня 2019 року у великій залі райдержадміністрації перший заступник голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнко, заступник голови райдержадміністрації О.В. Плясецький брали участь у пленарному засіданні чергової сорок четвертої сесії Баришівської районної ради.

Засідання сесії провів голова Баришівської районної ради В.А. Гуменюк, за участю заступника голови районної ради С.І. Богдана. У засіданні сесії взяли участь депутати районної ради VII скликання, представники органів місцевого самоврядування, керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, представники ЗМІ, громадськість.

Під час пленарного засідання чергової сесії районної ради розглянули питання порядку денного та прийняли відповідні рішення.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка