Баришівка щоденна

Виїзний прийом громадян

15 травня 2019 року голова райдержадміністрації О.А. Левченко, за участю дільничних офіцерів поліції Баришівського відділення Переяслав – Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області Д.Г. Шпака та Д.О. Попикіна, головного спеціаліста з оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації Н.В. Шило провів виїзний прийом громадян та робочу зустріч з питання профілактики та протидії правопорушень у Баришівському районі.

Відповідно до графіку виїздів роботу проведено у Дернівському та Коржівському старостинських округах Баришівської селищної ради.

На зустрічі були присутні виконуючі обов’язки старост та жителі громад.

Під час зустрічі заслухали звіт дільничних офіцерів поліції Баришівського відділення Переяслав – Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області про стан правопорядку на території вищезазначених старостинських округах за 5 місяців 2019 року, розглянули актуальні проблеми у громаді.

В ході робочої зустрічі обговорили питання щодо забезпечення у с. Дернівка медичного працівника ФАПу, проведення ямкового ремонту доріг, питання проведення частіших зустрічей представників поліції з учнівською молоддю в с. Коржі.

У ході візиту до с. Дернівка голова райдержадміністрації Олег Левченко відвідав Баришівське лісництво Бориспільського Держлісгоспу та дитячий садочок «Лісова казка», в ході якого ознайомився з їх роботою.

Всі проблемні питання перебувають на контролі у керівництва райдержадміністрації.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації