Баришівка щоденна

Робоча нарада

14 травня 2019 року у малій залі райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації В.М. Гордієнка, за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Л.В. Маценко з керівниками та відповідальними особами житлово-комунальних організацій та АТ «Ощадбанк» відбулася робоча нарада з питань призначення житлової субсидії  з 1 травня 2019.

Під час наради розглянули питання щодо порядку призначення та виплати житлових субсидій в грошовій (готівковій, безготівковій) формі з травня 2019 року, відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 «Про  спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (із змінами затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 року № 373).

За результатами наради надано відповідні рекомендації.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації