Баришівка щоденна

Відзначення Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня, з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на Меморіалі Слави відбувся мітинг-реквієм за участі ветеранів, представників районних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, учасників АТО, громадських організацій та громадськості.

Під час мітингу до присутніх звернулися голова Баришівської районної державної адміністрації О.А. Левченко, голова районної ради В.А. Гуменюк, голова селищної ради О.П. Вареніченко. Всі вони дякували ветеранам Другої світової війни за їх подвиги на фронті та в тилу, за Велику Перемогу. Висловили слова глибокої поваги і на адресу справжніх патріотів, мужніх захисників, які нині обороняють нашу Вітчизну в зоні антитерористичної операції. Згадали наших земляків, учасників АТО, які віддали своє життя за Україну, її незалежність і цілісність.

Впродовж заходу діти несли почесну варту біля Вічного вогню.

Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих у Другій світовій війні, воїнів-інтернаціоналістів, і тих героїв, які сьогодні віддали своє життя на Сході нашої країни та покладені вінки й живі квіти біля Вічного вогню та до підніжжя пам’ятних знаків.

Під час заходу звучали патріотичні пісні, які брали за душу і пронизували до сліз у виконанні вихованців дитячої музичної школи.

Поважним гостем на мітингу був Протоієрей Олександр Клименко, який виконав музичні композиції.

Із нагоди величних і пам’ятних дат в усіх населених пунктах району пройшли мітинги-реквієми, у храмах були відправлені поминальні служби за загиблими.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації