Баришівка щоденна

Дорогі ветерани, жителі району!

8 і 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення і 74-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Перемога дісталася нам дуже дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.

З гордістю ми вшановуємо тих небагатьох визволителів, які, на щастя, досі живуть серед нас, та з вдячністю згадуємо тих, кого, на жаль, уже немає. Низько вклоняємося всім тим, хто доклав зусиль до визволення України від нацизму і виховав покоління, яке здобуло незалежність для нашої держави.

Дорогі ветерани!  Ви здобули Перемогу. Повернули хід історії так, що сьогодні ми будуємо власну державу на радість усім вам і на щастя вашим дітям та онукам. У цей важкий для Батьківщини час ваші мужність і відвага стали прикладом для тисяч молодих українців, які нині постали на захист рідної землі.

Українці були, є і будуть господарями на своїй землі. Правда за нами – тож ми обов’язково здобудемо перемогу в ім’ямайбутнього рідної України.

Вічна пам'ять загиблим, честь і слава живим героям! Слава Україні!

З повагою, Голова Баришівської районної державної адміністрації Олег Левченко