Баришівка щоденна

Засідання міжвідомчого оперативного штабу з питань оздоровлення та відпочинку дітей Баришівського району у 2019 році

Службою у справах дітей та сім’ї Баришівської райдержадміністрації 07 травня 2019 року, у малій залі адміністрації проведено засідання міжвідомчого оперативного  штабу з питань оздоровлення та відпочинку дітей Баришівського району у 2019 році, за участю першого заступника голови райдержадміністрації Гордієнка В.М., начальника служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації Ігнатенко Г.І. та запрошених членів штабу.

На порядку денному розглядалися питання особливостей проведення оздоровчої кампанії в районі; фінансового забезпечення програм з оздоровлення та відпочинку; підготовки до організації роботи пришкільних таборів з денним перебуванням та мовних таборів у 2019 році; санітарно-гігієнічних та пожежних вимог до режиму роботи, утримання та облаштування закладів, що надаватимуть послуги з оздоровлення та відпочинку.

За результатами засідання міжвідомчого оперативного штабу з питань оздоровлення та відпочинку дітей прийняті відповідні рішення.

Служба у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації