Баришівка щоденна

Засідання позачергової сесії Баришівської районної ради

03 травня 2019 року у великій залі райдержадміністрації голова Баришівської райдержадміністрації О.А. Левченко брав участь у пленарному засіданні позачергової сорок третьої сесії Баришівської районної ради.

Засідання сесії провів голова Баришівської районної ради В.А. Гуменюк, за участю заступника голови районної ради С.І. Богдана. У засіданні сесії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Гордієнко, заступник голови райдержадміністрації О.В. Плясецький, депутати районної ради VII скликання, керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, представники органів місцевого самоврядування, представники ЗМІ, громадськість.

Під час пленарного засідання позачергової сорок третьої сесії районної ради розглянули питання порядку денного та прийняли відповідні рішення.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації