Баришівка щоденна

Чорнобиль – наш довічний біль

26 травня  2019 року у 10.00 годині у центральному парку смт. Баришівка біля пам’ятного знаку учасникам ліквідації наслідків на ЧАЕС відбувся мітинг-реквієм, присвячений 33-річниці трагедії на Чорнобильській АЕС «Чорнобиль – наш довічний біль».

Зі словами вдячності  до ліквідаторів наслідків на Чорнобильській АЕС та всіх присутніх  звернулися Голова Баришівської селищної ради Вареніченко О.П., заступник голови райдержадміністрації Плясецький О.В. У своїх промовах вони наголосили, що ці події стали для України не тільки страшною бідою, а й гірким уроком, з якого наступні покоління мають зробити суттєві висновки.   До вручення подяк приєднався заступник голови районної ради Богдан С.І.

Спогадами про трагічні події поділилися відселені з відчужених територій Лариса Макарчук, голова громадської організації «Союз Чорнобильців» та Володимир Столбовий, ліквідатор наслідків на Чорнобильській АЕС .

Взяли участь у заході і вихованці класу театрального мистецтва дитячої музичної школи та народний аматорський хоровий колектив «Жайвір» КМЦ.

Після мітингу всі бажаючі мали змогу приєднатися до Круглого столу, який проходив у Центральній бібліотеці для дорослих,  та залучитися до відкриття літературного куточку «Чорнобиль....Пам’ять…Сьогодення»…

Провідний консультант відділу культури  Куземчак А.Д