Баришівка щоденна

Безпечне та здорове майбутнє праці

24 квітня  2019 року  управлінням агропромислового розвитку Баришівської районної державної адміністрації під головуванням голови Баришівської районної державної адміністрації Левченком О. А. було проведено круглий стіл-нарада з нагоди відзначення Всесліннього Дня охорони праці під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

В нараді взяли участь начальник управління агропромислового розвитку Баришівської РДА – Василяка Г. П., головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС управління нагляду в промисловості та на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління  Держпраці у Київській області – Маренець С.Г., заступник начальника управління агропромислового розвитку Баришівської РДА – Полуцький Я.В., інспектор праці апарату виконавчого комітету Баришівської селищної ради – Галецький С.В., начальник відділу з питань праці та контролю за призначенням і виплатою пенсій управління соціального захисту населення Баришівської РДА – Семененко Л. П., спеціалісти управління агропромислового розвитку Баришівської РДА, спеціалісти та інженери з охорони праці сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств Баришівського району..  

В ході круглого столу-наради розглядалися наступні питання:

1. Стан виробничого травматизму у суб’єктів господарювання за 12 місяців 2018 року;

2. Запобігання нещасним випадкам на виробництві та забезпечення безпеки праці молодих працівників;

3. Проведення планових та позапланових перевірок Головним управлінням Держпраці у Київській області. Застосування штрафних санкцій;

4. Державний контроль за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення. Атестація робочих місць.

 

Начальник управління агропромислового розвитку Г.П. Василяка