Баришівка щоденна

Засідання позачергової сесії Баришівської районної ради

14 березня 2019 року у великій залі райдержадміністрації голова Баришівської райдержадміністрації О.А. Левченко брав участь у пленарному засіданні позачергової сорокової сесії Баришівської районної ради.

Засідання сесії провів голова Баришівської районної ради В.А. Гуменюк, за участю заступника голови районної ради С.І. Богдана. У засіданні сесії взяли участь депутати районної ради VII скликання, керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, представники ЗМІ, громадськість.

Під час пленарного засідання позачергової сесії районної ради розглянули питання порядку денного та прийняли відповідне рішення.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка