Баришівка щоденна

Зустріч з поетом-земляком Борисом Гуменюком

З нагоди відзначення Дня  Українського добровольця 13 березня 2019 року  у ЦПР «Мрія» в бібліотеці для дітей відбулася зустріч з добровольцем, учасником АТО, поетом-земляком Борисом Гуменюком з с. Войкове  Згурівського району Київської області.

На зустрічі поет презентував свій двотомник «Вірші з війни» та «100 новел про війну».

У заході взяли участь керівник апарату Баришівської райдержадміністрації Т.О. Брилюк, головний спеціаліст з оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату адміністрації Н.В. Шило, вчителі та учні старших класів Баришівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М. Зерова та Баришівського НВК «гімназія ЗОШ І-ІІІ ступенів» представники відділу культури райдержадміністрації, громадськість.

Присутні мали можливість придбати збірку з автографом поета.

Н.В. Шило, головний спеціаліст з оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату адміністрації