Баришівка щоденна

Засідання організаційного комітету

12 лютого 2019 року у малій залі райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету з нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні.

У засіданні взяли участь заступник голови Баришівської райдержадміністрації О.В. Плясецький, керівник апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, заступник голови районної ради С.І. Богдан, представник селищної ради, керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств, організацій та установ району.

Під час засідання оргкомітету розглянули заходи з підготовки та відзначення Дня Героїв Небесної Сотні у Баришівському районі, обговорені актуальні питання щодо належного рівня проведення даного заходу.

Керівникам відповідних служб, відповідальних за проведення даного заходу дано відповідні доручення до виконання.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації