Баришівка щоденна

Засідання сесії Баришівської районної ради

12 лютого 2019 року у великій залі райдержадміністрації голова Баришівської райдержадміністрації О.А. Левченко, перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Гордієнко, заступник голови райдержадміністрації Ф.В. Маренич,  заступник голови райдержадміністрації О.В. Плясецький, брали участь у пленарному засіданні чергової тридцять сьомої сесії Баришівської районної ради.

Засідання сесії провів голова Баришівської районної ради В.А. Гуменюк, за участю заступника голови районної ради С.І. Богдана. У засіданні сесії взяли участь депутати районної ради VII скликання, керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники комунальних підприємств та організацій району, представники ЗМІ, громадськість.

Під час пленарного засідання сесії районної ради розглянули питання порядку денного та прийняли відповідні рішення.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка