Баришівка щоденна

Представники влади привітали ветерана праці з поважним ювілеєм

11 лютого свій 90-річний ювілей відзначає Василь Павлович Гавриленко, ветеран війни і праці, житель селища Баришівка, який очолював Баришівський район на посаді першого секретаря Баришівської районної комуністичної партії України у період з 1964 по 1971 роки. Привітати ювіляра завітали заступник голови Баришівської райдержадміністрації О.В. Плясецький, заступник голови районної ради С.І. Богдан, голова Баришівської районної організації Всеукраїнської організації ветеранів України В.В. Лебідь.

Окрім щедрих побажань здоров’я, миру, достатку та благополуччя ювіляру вручили подяку від імені Баришівської районної державної адміністрації та районної ради за активну життєву позицію, високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю та значний особистий внесок у розвиток рідного краю та з нагоди 90-річчя від дня народження, квіти та подарунок.

Щиро привітавши ювіляра, посадовці поспілкувалися з ветераном та його родиною.

Саме такі миті дають розуміння того, що людина дійсно залишила теплий слід на землі своєю працею, ставленням до людей, до життя.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка