Баришівка щоденна

Засідання організаційного комітету

08 лютого 2019 року у малій залі райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету щодо підготовки та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

У засіданні взяли участь заступник голови Баришівської райдержадміністрації О.В. Плясецький, заступник голови районної ради С.І. Богдан, керівник апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, голова Баришівської районної організації української спілки ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів, полковник С.М. Рощин, керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Під час засідання оргкомітету розглянули районний план заходів з підготовки та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан у Баришівському районі, обговорені актуальні питання щодо належного рівня проведення даного заходу, який відбудеться 15 лютого 2019 року на Меморіалі Слави смт Баришівка.

Керівники відповідних служб, відповідальних за проведення районного заходу доповіли про стан підготовки до проведення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан у Баришівському районі.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації