Баришівка щоденна

Оголошення про публічний звіт голови Баришівської райдержадміністрації

19 лютого 2019 рокуо 10.00 за адресою: смт Баришівка, площа Миру, 1 (велика зала засідань адміністрації, 3 поверх) відбудеться публічний звіт голови Баришівської районної державної адміністрації Левченка Олега Анатолійовича «Про підсумки діяльності Баришівської райдержадміністрації у 2018 році».

Під час заходу буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти районного бюджету та інші питання щодо діяльності Баришівської районної державної адміністрації.

Регламент заходу:

10:00 – 10:20 – презентація публічного звіту.
     10:20 – 10:40– запитання та відповіді.

Запрошуємо на захід представників громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертів відповідних галузей і засобів масової інформації.

Контактна особа з питань проведення заходу: керівник апарату Баришівської райдержадміністрації Тетяна Олексіївна Брилюк (тел.067-308-83-14, email: bar-admin@ukr.net).

Попередньо ознайомитись із звітом можна за наступним посиланням

ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ голови Баришівської районної державної адміністрації за підсумками роботи у 2018 році

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації